Суддя – “Редіска”, або чому “Десна” знову не виграла вдома?

12 Вер, 2015| автор:

Почнемо з того, що аншлагу на стадіоні, на жаль, не намічалось.

Зовсім не аншлаг у Чернігові

Зовсім не аншлаг у Чернігові

Але було невиправдано багато міліціянтів, в зрівнянні з попередніми матчами. Пригнали навіть автозак. Можливо надійшла якась інформація у МВС, в зв’язку зі спробою переносу матчу в Одесі.

"Бідні" міліціянти не знали чим зайнятись

“Бідні” міліціянти не знали чим зайнятись

Щодо самого матчу, то тут гра вийшла видовищною, з великою кількістю моментів з обох сторін.

В першому online prednisone order legal. таймі повну перевагу мав “Гірник”, працювали фланги, підбір був увесь їхній, що і дозволило забити на 8-й хвилині красивий м’яч з-за меж штрафного майданчику. Схожих моментів було ще декілька, але то воротар рятував, то стійка. Ще в першому таймі “Десна” мала вирівнювати становище, але Суддя – “Редіска”(і це я згладив думку вболівальників) не зараховує чистий м’яч, це підтвердив головний тренер “Десни” на пресс-конференції.

В перерві, та й на протязі матчу в ефірі була чернігівська студія “ПроФутболу”, до обговорення брались теми від зачіски судді до національності нападника “Десни” Есеоли, головний чувак навіть у костюмі був) Везе мені на експертів у Чернігові.

Чернігівський "ПроФутбол"

Чернігівський “ПроФутбол”

Другий тайм вже проходив під диктовку “Десни”, вона мала безліч моментів, але забити ніяк не вдавалось. Знову на перший план виходив суддя, то він свистів ну зовсім безглузді моменти, то офсайд сумнівний зарахує при забитті м’яча в сітку воріт. “Десну” врятував і міг вивести вперед “Останній штурм”, де Бовтрук з флангової передачі переправив м’яча у ворота.

Хотілося б відзначити Ультрас “Десни”, котрі хоча й не маючи великої чисельності на секторі, мають гарну якість підтримки! Також фанатам плюс до карми за гарне графіті, що зробило 13-й сектор особливим!

Фанатам Respect!

Фанатам Respect!

Тренер Гірника : “Можна поділити матч на дві частини, де панували різні команди. Рахунок по грі”

2015-09-12 19.07.07

Тренер Десни : “Видовищна гра, багато моментів, але ми не забиваємо достатньо – це наша основна проблема”

Тренер Десни

Спеціально для БФ  – Денис Шапошніков

 


Menu Title