То чи лизали дупу Росії чорногорці?

28 Бер, 2015| автор:

“БФ” з’ясовує, що ж вчора трапилось в Подґориці, і чим була насправді викликана поведінка фанатів збірної Чорногорії під час матчу проти Росії.

Насамперед треба зауважити, що однозначної позиції стосовно росіян і сербів, які вчора прибули у Подґорицю єдиним фронтом, серед чорногорців немає. Це пояснюється тим, що у цьому регіоні проживає доволі різношерстний народ – від албанців двох таборів, які ненавидять сербів і водночас прихильно ставляться до Росії, до тих же самих сербів і хорват. Відтак говорити про те, що чорногорці негативно чи позитивно ставляться до сербів з росіянами, однозначно не можна. Це, до слова, демонструє відео, doxcycline no presription. коли фаєром кинули у Акінфєєва. Частина з присутніх на секторі вітає ці дії, частина засуджує, інші просто спостерігають.

Одразу після матчу виникла версія про те, що провокація із фаєром – справа рук фанатів “Будучности”. Втім, цю інформацію спростував ресурс russian-ultras.com, який заявив, що фанати цього футбольного клубу перебували… на секторі з росіянами і сербами. І взагалі, росіяни переконують, що більша частина чорногорців учора ледь не вболівала за їхню збірну. Та чи так це?

Болельщики

Саме своїм на секторі Росії, а також сербам адресувався заряд, який у другому таймі вигукував сектор Чорногорії: ваше серце має бути з нами, а ви всі з росіянами. Про це писали вчора у Твіттері з місця подій російські ультрас.

До слова, в перерві матчу між сторонами відбувся конфлікт, коли серби продемонстрували банер, який привезли із собою: “Нас і росіян – 300 мільйонів”, “Чорногорія, Сербія, Росія – одна сім’я”. На це моментально відрагував сусідній сектор із гостьовим фанатським, і у сербів та росіян полетіли стільці. Якби не вмішалась поліція, це завершилось би масовою бійнею.

черногория россия файера чорногорія росія махач

І хоча росіяни не звинувачують чорногорців у русофобії, як помітно із відео, яке ми публікуємо нижче, матч було перервано через те, що чорногорські вболівальники почали кидати різного роду предмети у гравців збірної Росії після того, як ті не реалізували сумнівний пенальті у ворота чорногорців.


Варто додати, що до матчу серби і росіяни, яких приїхало на матч близько 300 людей, до гри намагались провести спільний марш, який пресікли поліцаї.

Ну і як не згадати в контексті того, що росіяни нібито оголосили про нейтралітет стосовно подій в Україні. Цього разу імперіалізм, ватницизм і православність головного мозку повністю проявились у Подґориці. Було все – і прапор “ДНР”, і “Новоросії”, і банер “Православная армия”. Словом, весь спектр послуг кісельовщини.

православная армия

Стосовно дій чорногорців робити висновки складно. Правда, є десь очевидно посередині. Росіяни, звісно, через дружбу із представниками декількох чорногорських банд, не будуть поливати брудом усю державу, і правильно зроблять. Втім, і ми не будемо заявляти однозначно про вболівальників, що були присутні на вчорашній грі. І тим паче робити висновки про чорногорців через якихось кількох десятків людей, які дружать з росіянами…

P.S. Найкумедніше те, що російські ультрас “із піною на пальцях рук” стукають по клавіатурі, пишучи гнівні коментарі на адресу УЄФА. Мовляв, мафія дозволила продовжити матч, бо хотіла, аби російську збірну знищили у Подґориці. А деякі упевнені: якби щось подібне трапилось у Росії, то УЄФА, не задумуючись, вліпило б технічну поразку підопічним Капелло одразу ж після першого інциденту. А ви кажете, що УЄФА – проросійська контора. Все дуже суб’єктивно.

Menu Title