Тоді, коли всі будуть боятися, “БФ” зробить це

4 Лип, 2015| автор:

Вже зовсім скоро розпочнеться новий футбольний сезон, якого ми всі вже зачекалися. Хтось побував на морі в Одесі, інші читачі “БФ”, які мають побільше грошей ( або знову випросили у мамки ), відвідали Єгипет і Турцію якісь нормальні іноземні курорти. Хтось сидів вдома, як і наказував Роман Широков, а хтось без відпочинку працював ( як редакція “БФ” ).

Обличчя адмінів, коли їм кажуть перестати постити лінки на сайт

Обличчя адмінів, коли їм кажуть перестати постити лінки на сайт

Але  14 липня ми всі знову станемо однаковими. Матриця знову поглине нас і зробить своїми рабами.

Ми свідомо продамося у футбольне рабство, ввімкнувши матч “Динамо” Київ- “Шахтар” Донецьк о 21:00

Вівторок. Вечір. Пиво Молочко.

Хтось, хто є активним вболівальником цих команд відвідає стадіон. Відвідає сектор. Дасть волю емоціям, які назбиралися за це міжсезоння…

1433503247-5624

Якби хтось зумів побачити нас зі сторони у подібні моменти ( початок нового сезону, Ліга чемпіонів, матчі нашої збірної тощо ) і запитати:

Чувак, я не розумію, чому ти дивишся цей свій футбол постійно? Не набридає?

Я впевнений, що на це питання пролунає 20 або більше різних відповідей. А order cialis from canada pharmacy. хтось просто скривить обличчя, даючи співрозмовнику зрозуміти, що розмову закінчено через низький рівень інтелекту у того, хто задає подібні питання.

Є різні причини, через які футбол запав нам у душу. Хтось відповість, що любить його за красу і видовищність, хтось – за голи, інші назвуть ім’я футбольного кумира або назву улюбленого клубу. А деякі дадуть відповідь – просто люблю і все.

Fotolia_35779430_Subscription_XL-672x372

Це як у стосунках з дівчиною/хлопцем (?) Ти любиш не за те, що всі бачать, а за те, що бачиш тільки ти. Нехай це усім не подобається, але ти це любиш. Це твоє.

І нікого з цих людей, які б задавали подібні питання, ви не зможете переконати у тому, що футбол треба любити не за ось це, а за щось інше. Великою мірою, всі ці люди будуть по-своєму праві. У кожного своя правда.

Справжній брутальний футбол – це драматичний театр, танці, спорт і навіть вища математика. Тут є все те, чого людям не вистачає у буденності. Футбол – це можливість врятуватись.

Вже скоро. Національні ліги. Ліга чемпіонів. Ліга Європи.

Готуйся. “Брутальний футбол” вже готовий. Залишайтеся з нами і ми всі разом зруйнуємо межу між мріями і реальністю!

chuck-norris-1

Про цей сезон ви ще будете розповідати своїм внукам! І да прибуде з вами Лупеха Сила!

 

В темі:

Menu Title