Топ-10 найбездарніших футбольних тату

3 Лют, 2015| автор:

Сім разів подумай – один раз набий. Епік фейли трапляються із кожним у житті, однак не всі карбують їх на своєму тілі. Та сьогодні ми поговоримо саме про таких диваків.

Розпочнемо наш антирейтинг із “свіжачка”. Тату в честь селфі Франческо Тотті. Яскраво прокоментував цей вчинок один із наших читачів у цій новині.

o8_dKXz6LdA

Далі – епічніше, але дещо одскульніше. Лепс і Террі на пивному брюсі, мальовані правшею лівою рукою…

B7pXFODCIAAKonc

А ось іще один шедевр від вболівальників “Челсі”. Цей фанат “пенсіонерів” так втішився перемозі рідної команди над “Баварією” у фіналі ЛЧ, що написав місто Мюнхен “на ніпанятнам”. А може, він нам на увазі якусь Мунік? Історія замовчує.

7

“Ти б ще на лоба what is doxycycline prescribed for. собі вліпив!”, – казала мені мама. Мабуть, цьому дядькові теж, бо він весь фейс обмалював, а на чоло помістив емблеми “Лідса” й англійської асоціації футболу. Естет, єпт!

leeds england

А ось його колега з “Тоттенхема”. Теж любитель високої культури футбольних тату.

t15

На тлі цього жаху фанат “Ліверпуля” виглядає ще порівняно непогано.

3

Проте всіх переплюнули фанати “Ман Сіті”. Один свого часу набив імена Робінью і Кака на серці. Дарма що другий так і не перейшов в стан “МС”. А інший його коріш пішов ще далі і зробив на тілі малюнок з кубком Ліги чемпіонів, якого “МС”, звісно, ніколи не вигравав. Тим паче, у 2011 році. Фейспалм на все обличчя.

t14

t13

І наостанок цього жахливого хіт-параду привіт з-за океану від бравого фаната “Сантоса” із логотипом на лобі та фанатом із США і його гомосексуальним тату Демпсі.

Santos logos

Dempsey

Фух, відмучились з цим ідіотським матеріалом. Фе…

 

 


Menu Title