Типова збірна України

31 Бер, 2015| автор:

Офіційні матчі вже позаду ( окрім, звичайно, гри між збірними Ізраїлю та Бельгії ), то ж сьогодні ми спостергіаємо пильно за так званими “товарняками”. А їх сьогодні досить таки багато, а деякі з них заслуговують на окрему увагу від “БФ”.
Збірна Росії зіграла проти збірної Казахстану, а рефері був із Білорусії – таким чином Ель Митносоюзне Класіко не вдалося. Рахунок 0:0 навряд чи задовільнив когось.

Фабіо сміється над жартом журналіста "БФ"

Фабіо сміється над жартом журналіста “БФ”

Очевидно, що найцікавіший для нас матч проходив сьогодні у Львові між збірною України та збірною Латвії. Як справедливо відмітив журналіст телеканалу “2+2″ Роман Бебех: “Для чого Фоменко викликає Олійника, Громова, Морозюка, Рибалку? Навіть в товариському матчі знову на заміні.”
Але тільки головний тренер приймає такі рішення, це, як то кажуть, його хліб. Ну і не завжди якщо ти сидиш на лавці – то не потрібен. Ми всі чудово знаємо так званих “гравців заміни”, які нічим не гірші гравців основи.

75

Почався матч спокійно. Україна відразу почала контролювати м’яч, а латвійці, як і очікувалося, відбивались. На 35-тій хвилині наша збірна, після серії гострих атак, відкриває рахунок. Латвійці відбилися після кутового, наші поборолися біля штранфной, Гусєв пройшов по лівому флангу і зробив простріл. Воротар збірної Латвії м’яч відбив, але buy viagranext day delivery. прямо на ногу Ярмоленка, який спокійно переправив м’яч у сітку.

Що приємно здивувало – ось такий банер розтягнули на трибуні “Арени Львів” вболівальники з Латвії.
cbcoltfwsae4civ

Другий тайм почався дуже схоже на перший. Рибалка вийшов замість Гармаша, який ще не набрав ті кондиції, яких ми від нього очікуємо, а трохи згодом – замість Олега Анатолійовича Гусєва вийшов Коноплянка. На стадіоні тим часом вчергове кричали пісню про Президента Російської Федерації, яка б почесно могла бути в топі у “Вконтактє”, якби не цензура…

Час йшов, голи не забивалися. Фоменко не заотів грати в двох форвардів заради експеримента, тому зробив чергову заміну по позиції – замість Кравця вийшов Будковський.
І коли ваш покірний слуга вже збирався давати матеріал на сайт, збірна Латвії вирішила приєднати цей матч до сьогоднішніх інших “товарняків” , в яких немає переможців. Тому рахунок 1:1, а гол на останній хвилині виявився абсолютно непотрібним. Товариський матч абсолютно в дусі нашої збірної. Малрезультативно, але грали непогано. В офіційних матчах потрібно краще себе зарекомендувати, щоб таки потрапити до Франції у 2016 році.

В темі:

Menu Title