У Таїланді знайшли дитячу футбольну команду, яка зникла у печері 10 днів тому. Всі люди залишились живими, але вибратися назад вони не можуть

3 Лип, 2018| автор:

Але вибиратися потрібно просто зараз.

23 червня у Таїланді зникла дитяча футбольна команда. 11 дітей разом з тренером вирішили відсвяткувати день народження одного з гравців походом у cheap clomid usa pharmacy. печеру, однак при спробі повернутися вони побачили, що вхід затопило і вода прибуває. Діти разом з тренером заглубилися на 10 кілометрів всередину печери і знайшли повітряний карман, який став їх прихистком на 10 днів.

5b3a53ea370f2c626e8b4569

Інформація розлетілася по світу, і через 10 днів рятувальники таки знайшли команду . У пошуках допомогли рюкзаки, які були складені при вході у печеру. Як повідомляє CNN, не дивлячись на 10 днів повної темноти та голоду, всі постраждалі виявились живими – однак ситуація критична.

Вийти з печери діти не можуть. Вхід та 2 кілометри шляху до повітряного карману повністю затоплені, а воду відкачати неможливо – можна лише втримати потрібний рівень. Проблема полягає в тому, що ніхто з групи не вміє пірнати чи навіть плавати, а шлях на землю дуже складний. В печері темно, а вода – дуже мутна. Два англійських дайвери, які знайшли дітей, подолали цей шлях за шість годин.

1529931187

Наразі у команди є що їсти та пити, однак ситуація критична. У Таїланді – сезон дощів, і найближчий має початися вже в понеділок.  Рятувальники бояться, що печеру може затопити остаточно. Рятувальники прийняли рішення витягувати дітей у найближчі дні, однак як це зробити – неясно. Поки що дітей та їх тренера вчать працювати зі спеціальним обладнанням, а армія Таїланду шукає інші виходи з печери.

Menu Title