Ультрас “Ганновера” проти президента клубу: війна у розпалі

11 Лют, 2015| автор:

В Бундеслізі, попри намагання структур повністю її комерціалізувати, все одно існують доволі сильні рухи “Проти сучасного футболу”.

Один з таких знаходиться у Ганновері. Президент місцевого клубу – Мартін Кінд – рідкісної породи… бізнесмен. Два десятки років тому клуб погруз у внутрішніх проблемах і вилетів у третю лігу. Порятунок в особі бізнесмена, далекого від футболу, Мартіна Кінда, прийшов у 1997 році. Гроші і грамотне керівництво позитивно позначилися на становищі “96-их”.

Сьогодні клуб виступає з перемінними успіхами, зате стабільно в Бундеслізі. Однак Кінд не звик так вести справи. Він хоче заробляти: на вболівальниках, трансферах, в єврокубках. Змінити законодавство, щоб взяти клуб під контроль повністю, він не може, а осьпричесати трибуни” - цілком. Президенту набридло платити штрафи за використання вболівальниками піротехніки.

Кінд хоче, щоб в Бундеслізі не було нічого особистого, крім бізнесу. І президент цього сезону почав діяти різко. Ціни на квитки підстрибнули в рази, щоб компенсувати витрати на штрафи. Окремим фанатським об’єднанням спочатку було відмовлено в продовженні абонементів. Пізніше Кінд великодушно дав добро, але було пізно. Трапився інцидент під час дербі з Брауншвайґом, коли фанатам заборонили добиратись своїм ходом і змусили їхати автобусом зі всіма вболівальниками. Ультрас Ганновера” відмовилися від підтримки першої команди. Тепер аншлаги збираєГанновер” U23.

На мій погляд, в цьому немає нічого страшного. Якщо ультрас вирішили відвідувати ігри молодіжної команди, це означає, що там будуть повні трибуни. А квитки на матчі Бундесліги розпродані. Атмосфера повинна розвиватися природним чином, нехай це і займе багато часу”, – сказав Кінд.

Відтак, сьогодні кожен залишився при своєму: Кінд заробляє на квитках першої команди, не “башляє” штрафи за фаєра, а фанати підтримують молодіжну команду, не платячи ненависному їм президенту шалені гроші за viagrapurchase. квитки. Так тепер виглядає підтримка дубля “Ганновера”, який грає у четвертій Бундеслізі.

2GZTDgs7JKo Hp1a_IGHawY K9ShbGKiPOM


Menu Title