Ультрас МЗ опублікували відкритого листа

12 Вер, 2015| автор:

“Шановні запоріжці і всі, кому небайдужа доля запорізького code red 7 male enhancement spray. “Металурга”!

Звертаємося до всіх, хто не лише проживає в нашому місті, керує ним, але і робить тут бізнес або просто зберіг любов і повагу до регіону, в якому народився, виріс і отримав путівку в життя.
Одним з головних символів нашого краю багато десятиліть є футбольна команда “Металург”. На жаль, прийшов той час, коли клуб з більш ніж 80-річною історією опинився під загрозою зникнення.
Футбол – явище соціальне, вид спорту номер один, без якого неможливо уявити сучасний світ. Але, на жаль, в наших умовах він не є прибутковим, що, очевидно, і стало причиною рішення нинішніх власників “Металурга”, яке днями було озвучено на його офіційному сайті.

Ми, вболівальники “Металурга”, завжди були разом з командою – і в часи виступів у 1-й лізі чемпіонату СРСР, і у вищій союзній лізі, і в чемпіонатах незалежної України. Всі ми пишаємося славними сторінками його історії – трофеями союзних часів, участь в Кубку УЄФА, виходом у фінал Кубка України, перемогами команд металургівською ДЮСШ та успіхами її вихованців.
Разом ми переживали виліт в першу лігу і пам’ятаємо тріумф повернення в клас найсильніших. Сьогодні нам всім разом потрібно зробити все можливе для того, аби команда “Металург” (Запоріжжя) не зникла з футбольної карти України та Європи. Цим зверненням ми просимо всіх докласти максимум зусиль для збереження нашого рідного клубу.

Ми звертаємося до представників різних гілок влади Запорізької області та міста Запоріжжя, керівництва Обласної федерації футболу, бізнесменів всіх рівнів – забудьте політичні та ділові розбіжності, сядьте за круглий стіл і знайдіть спосіб для того, щоб забезпечити хоча б мінімально необхідне, але стабільне фінансування головного футбольного клубу регіону, підберіть ефективний і грамотний менеджмент клубу в цей складний період. Буде новий власник – підтримайте його, але й поставте умову – “Металург” має жити і грати гідно!

Фанати і вболівальники можуть зробити свій посильний внесок у процес, прийшовши на стадіон, купивши квиток, програмку і атрибутику улюбленої команди. Всі ми повинні бути єдиним цілим в бажанні не дати зникнути Запоріжжю як місту з колосальними футбольними традиціями! Давайте всі разом збережемо великий футбол у нашому місті, адже він став невід’ємною частиною життя багатьох поколінь запорожців.

З метою підтримки всіх заходів, спрямованих на збереження життя футбольному клубу “Металург” (Запоріжжя), запорізькі ультрас так само ініціюють використання хештега #SaveFCMZ. Просимо всіх небайдужих підтримати цю ініціативу – пишіть про те, що означає для вас “Металург”, діліться своїми ідеями, робіть фото з нашим хештегом і розміщуйте його в соціальних мережах. Чим більше нас буде, тим більше людей дізнається про нашу біду, і тим більше буде шансів на виживання.

Особливе прохання до легенд запорізького футболу, вихованців футбольної школи запорізького «Металурга» – не залишіться байдужими до проблем рідного клубу. Також закликаємо всіх відомих запорожців і гостей нашого міста, тих знаменитостей, які народилися в Запоріжжі, і кому наше місто дав путівку в життя, всіх футбольних уболівальників і просто небайдужих людей також внести свій внесок у підтримку запорізького клубу. Не мовчіть – говоріть, пишіть, кричіть про те, що “Металург” має жити! Разом ми – сила, разом ми врятуємо нашу улюблену команду!
“Металург” назавжди!!!

Ультрас запорізького “Металурга”

Нагадаємо, що зовсім недавно ультрас “Динамо” Київ звернулись до всіх фанатських рухів України


Menu Title