Ультрас висловились про третій Майдан

19 Сер, 2015| автор:

Наші колеги із видання Депо.ua поспілкувались із представникам різних ультрас та хуліґанс банд України, які планують у Києві ряд акцій, присвяченій Іловайській трагедії. Дії фанатів-учасників АТО підтримує Радикальна партія Ляшка, яка закликає ледь не до повалення влади. Чого очікувати від маніфестації – розповіли учасники майбутніх подій. Хлопцям поставили всього три питання: Чи розумієте Ви, що за акціями протесту стоять “радикали” Мосійчук та Ляшко? Чи знаєте Ви, що такі акції – звичайний піар перед виборами? Чи готові Ви зробити послугу Росії, яка мріє про “Майдан-3″, або у Вас інші цілі?

день гніву 19 серпня

“Тор” (“Родичі”, “Динамо Київ)

Ми не збираємося грати в ігри Мосійчука та Ляшка. Вони ніколи не отримають нашої підтримки. У них своя масовка. Ми з хлопцями, які приїхали з фронту, організовуємося самостійно. У нас є лідери, власні групи. Нам не потрібна політична організація. Наша мета – припинити “бєзпрєдєл” влади із отриманням статусу учасника АТО, з відсутністю нормального забезпечення на “передку”, із недостатнім фінансуванням бійців, з корупцією, яка стала ще більшою, ніж була, з брехнею і жалюгідним рівнем життя. Нам це все набридло. Популізм із реформами, яких насправді немає.

Забивати людям голову про те, що такі акції вигідні Росії, можна вічно. Це вигідно, в першу чергу, нашій владі, щоб проти них ніхто не виходив, а всі мовчали. Їм вигідно не чути людей. Ці акції будуть мирними, жодних коктейлів, жодних бійок не станеться – ми просто хочемо, щоб нас нарешті почули. Але ми розуміємо, що діяти потрібно мирно, як у Європі. В нас поки що є віра у мирний діалог із владою, але не у всіх. Деякі хлопці, особливо ті, що були в АТО, кажуть, що наші мирні акції результату не дадуть. Вони хочуть іншого, ну, Ви розумієте…. Щоб цього не сталося, всі мають бути зацікавлені у тому, щоб мирна акція цього разу дала результат.

“Лисоня” (Young Lions Banderstadt, “Карпати” Львів)

Ми приїдемо до Києва, щоб підтримати наших побратимів. В балагані від Ляшка і Мосійчука участі не high gas causes premature ejaculation. братимемо, навпаки, вони отримають своє, якщо спробують робити піар чи влаштовувати якісь провокації під час нашої мирної акції. Нам набридли реформи язиком, набридло, що жоден генерал не був покараний за сотні загиблих в Іловайському котлі. Це неподобство.

“Вальгалла” (WBC, “Динамо” Київ)

Про участь Ляшка і Мосійчука чув. Також знаю, що кураторами акції є хлопці з організації “C14″ та “Правий сектор”. А Ляшко зі своїм “друганом” будуть як клоуни, якщо прийдуть. Їх взагалі всерйоз ніхто не сприймає. Ці “клоуни” не з нами.

Особисто я не буду брати участь у цьому. У нас вже був “Майдан-2″ під приводом політиків. Результати бачимо. “Майдан-3″ – його ще років 10 не буде. Люди добряче обпеклися. А ці акції скоріше бажання когось попіаритись. Кого? Мосійчук і Ляшко там добре себе покажуть, побачите.


Menu Title