УПЛ в FIFA: Міф чи реальність

2 Тра, 2015| автор:

Подібного роду статті та публікації, як правило, починаються з загального вступу. Цей матеріал не стане виключенням.

FIFA – серія футбольних конвеєрних симуляторів, які розроблюються студією EA Canada, що входять в Корпорацію Electronic Arts. Ігри Серії видають під брендом EA Sports. Щороку виходить нова версія гри з незначними змінами. Кожного року ЕА “радують” своїх клієнтів якісною продукцією і цей, напевно, не стане винятком. Але пересічних українських геймерів цікавить не чергова зміна інтерфейсу і додавання парочки нових функцій, а доля українського футболу в комп’ютерній грі.

fifa-16-new

Надворі 2015 рік, а це значить, що восени вийде чергова версія гри під машинним номером “16”, у якій ви не побачите ні “Динамо”, ні “Дніпро”, ні іншої команди з рідного чемпіонату, а лише невелику його частину — “Шахтар”, який буде стояти поряд із такими командами, як “Кайзер Чіфс” та “Рейнджерс” із Ґлазґо. Обидві ці команди не мають окремої вкладки з назвою своїх чемпіонатів, втім  як і “гірники”, замість цього вони тісняться в “Rest of World”.

Ви запитаєте чому так, що заважає злим дядькам з контори під назвою “Electronic Arts” додати такий відомий чемпіонат, як український, чому досі я не можу зібрати команду, в якій на одному фланзі буде стояти Коноплянка, а на другому Ярмоленко? Відповідь доволі проста і навіть риторична – гроші, гроші і ще раз гроші. Рахувати гроші – це напевно єдине діло, яким співробітники компанії  “ЕА” вміють робити чи не найкраще в світі.

EA-PC-money

Вони знають, що чемпіонат, у якому кожного року зникають якісь клуби, а більша частина з тих, що ще є, переживають фінансові труднощі різних ступенів, просто нерентабельно додавати. До цього ще додається те, що панівна частина ґеймерів України не готова платити за ігри, задовольняючи свої ігрові потреби в піратських релізах. Всі ці фактори унеможливлюють потрапляння Ukrainian Premier-League до футбольного симулятора.

Напевно, ви не раз зустрічали на просторах інтернету повідомлення такого змісту:

212232121

 

Такі посилання ведуть на фан-сайт серії ігор FIFA, що кожного року проводять опитування, метою якою є показати, яку лігу найбільше хочуть побачити гравці в новій грі серії, а результати, за словами авторів сайту, надійдуть до співробітників компанії-виробника гри. Важливо підкреслити, що цей сайт не є офіційним чи дочірнім “ЕА” і носить суто розважально-пізнавальний характер, тому результат голосування не є остаточним і взагалі його можуть просто не взяти до уваги.

Варто також відзначити, що в минулорічному опитуванні перемогла Турецька “Суперліга” і її ж було додано в актуальний на тепер футбольний симулятор. Хоча ще в 2013 році, коли було голосування за нову лігу в FIFA 14, верх одержала саме наша Українська Прем’єр-ліга, яку ми згодом так і не побачили ні у 14, ні у 15 “фіфі”.

Виходом із цієї ситуації можна вважати створення команд, які будуть складатися з українських гравців. buy levothyroxine 50mcg mastercard. Це, звісно, не є вирішення проблеми, а лише невеличким “приглушенням” проблеми. Приклади наведено нижче:

FIFA 15

Безымя321312нный

FIFA 14

Безым4126512612621янный

Варіант у FIFA 14 не є ідеальним, але більш-менш таким складом можна грати і навіть перемагати.


P. S.  На основне запитання цієї статті відповісти прямо і ясно, як ви вже зрозуміли, не вдалося; хіба ащо підлили масла у вогонь. Як і вам, мені також хочеться, аби з’явилася нарешті наша ліга і все вищезгадане в кінцевому результаті не мало ніякого значення… Але, як то кажуть,  поживемо — побачимо.

В темі:

Menu Title