В Мадриді думали про наступний

14 Кві, 2015| автор:

І матч статусний, і футболістів – на бюджет маленької країни. Я як глядач і вболівальник order flagyl 500 mg. мав право очікувати на класний футбол. Та й окрім того, що чвертьфінал Ліги чемпіонів, то ще й одне з найпринциповіших дербі. Але грали всі ці одинадцять під…зростаючих у ціні футболістів з думкою про матч-відповідь. Чим і зіпсували матч той, що відбувся…

Бейл вимахнувся на початку гри, Роналду мав напівмоменти.

Cristiano Ronaldo,  Gabi, Mario Suarez, l

Матрацники також мали. Але ніхто не хотів пропускати і ризикувати. І навіть гол в ту чи іншу сторону нічого не змінив би. Змінила б щось хіба різниця в два м’ячі. А так всі грали з думкою про матч-відповідь, що мене неабияк курвило, бо «горіла» і врешті згоріла 20-гривакова ставка на «Реал» з «мінус один». Ну але то таке, проїхали.

Мова не про те. А про те, що як для такого статусного матчу, хотілося більш якісного футболу. А то, серед усіх присутніх на полі, найбільш корінного мадридця і надпринципового ДЕРБІста нагадував хіба що Манджукіч. Сумно якось то всьо. Але дамо командам тиждень часу на усвідомлення помилок і виправлення у футбольно-моральному плані перед уболівальниками.

Ну типу все, бо що ще можна додати до тої мадридської …?


Menu Title