Віктор Коровіков: “Завжди хотів забити такий гол”

28 Лип, 2015| автор:

Віктор Коровіков – автор одного з найкрасивіших голів минулого вікенду в Україні. Молодий нападник сумської “Барси” ефектно переграв воротаря “Арсеналу”, та приніс своїй команді перемогу у першому турі Другої ліги. А кількома днями раніше він був визнаний найкращим гравцем кубкового матчу, про який ми писали.

У розмові з Володимиром Скибою Віктор розповів “Брутальному Футболу” про початок сезону та той самий гол.

Lz4ZThfwqSU

- Вітаю з перемогою. Можна вважати, що відійшли від кубкової поразки?

- Дякую, я вважаю що ми цілком виправилися за кубкову поразку, але ми дуже хочемо взяти реванш у Горностаївці в наступному турі, і довести всім, що це була випадковість.

- Як оціниш дебют команди в Другій лізі, наскільки задоволений грою?

- Чудовий дебют, ми перемогли і це головне. Команда дуже задоволена, але є куди прогресувати, нас чекає ще багато важких матчів.

- Хлопцям не проставлявся за переможний гол?

- Все попереду, чекаємо премію. (сміється)

- Брутально. Тобі раніше вдавалось забивати такі “нестандартні” голи?

- Завжди хотів так забити, пробував на тренуваннях іноді, але не вдавалося, в офіційному матчі вперше спробував так пробити, і одразу успішно.

вітя

- Ого, так це “домашня заготівка”. А розкажи про тренувальний режим загалом. Частіше працюєте з м’ячем чи над “фізухою” і таке інше.

- Ну не можу сказати, що над чимось ми частіше працюємо, тренер однаково співставляє фізику та роботу з м’ячем. Це правильно, тому що в сучасному футболі одне без другого буде неефективним.

- А чи є у тебе футболіст, який є прикладом для тебе?

- Мій кумир – Андрій Шевченко, я дуже засмучений та незадоволений тим, що він до сих пір не провів прощальний матч, я з дитинства слідкував за ним, та радів його голам, і мені б дуже хотілося побувати на його прощальниму матчі, сподіваюсь він все таки колись проведе його.

- Чого чекаєш від сезону для себе особисто і для “Барси”?

- Особисто для себе хочется забити якомога більше голів, бо нападник без голів нікому не потрібний, а для lowest cost levitra. “Барси” хочеться, щоб ми закріпилися в Другій лізі, і щоб наша команда не була хлопчиками для биття, а гідно провела дебютний чемпіонат.


Menu Title