Він все ще може сісти. З Днюхою, Каріме!

19 Гру, 2016| автор:

Там, де він народився і виріс, щоб нормально вижити просто необхідно було навчитися добре бігати. Та й фізичні дані зайвими не були. У Львові то Левандівка, в Києві – Троєщина, у Франції – передмістя Ліона Брон Терраліон. Саме там народився і виріс Карім Бензема.

Коли ж у восьмирічному віці батьки віддали його в футбольну школу, тренери одразу помітили швидкість і нахабність новенького. Про подальшу його кар’єру дуже розповідати не будемо – для цього є Вікіпедія, а от про цікаві і пікантні моменти його життя – непогана нагода згадати. Якщо б він народився в Україні, то мав би на ім’я Микола, а так, рівно 29 років тому, батьки вирішили назвати його Карімом – Карімом Бензема.

karim-benzema_1

Схоже, в ті часи ім’я Карім було доволі популярним, бо ще з дитинства Бензема товаришує із скандальновідомим Карімом Зенаті, та й його агента Джазірі вгадайте як звати? Правильно – Карім. Окрім імені у цих трьох є ще одна спільна риса – усі люблять «почудити». Та ще й як!!!

Щодо агента, то той, солідний ніби за професією та й з вигляду мужик, у 2014 році після поразки французів у чвертьфіналі Кубка світу від Бундестіму, увірвався в редакцію L’Equipe, бо йому не сподобалася стаття про свого клієнта. І прийшов не сам, а з «костоломом», який дуже нагадував Каріма Зенаті.

Щодо останнього, то тут хоч бери і пиши його біографію за кримінальним кодексом. У 2006 році йому присудили вісім років в’язниці за серію пограбувань. Відсидів він не довго – чи то дав комусь на лапу, чи то поводився дуже вже чемно… Тільки от у 2009-му його знову арештовують за перевозку 200 кг!!! маріхуани. Ну і останній скандал датований 2015-им роком. Тоді Зенаті, начебто за допомогою Бензема, шантажував партнера останнього по збірній Вальбуену, погрожуючи оприлюднити вельми пікантне відео… Як бачимо, Бензема не у в’язниці, а на полі. Але не у футболці збірної.

Вальбуена_Бензема

З «націоналкою» у нього взагалі час-від-часу виникали проблеми. То він плюне на поле під час Марсельєзи, то після 10-ти матчів у складі збірної без голів заявить по радіо, що ніколи не збирається співати гімну Франції… Це доволі цікаво, бо свого часу, коли перед Бензема постав вибір за яку ж країну грати – Алжир чи Францію, він без вагань обрав Гальських півнів. Ну а після останнього скандалу, схоже, двері збірної для нього закриті назавжди. До речі, по цій справі на сьогоднішнього іменинника ще чекає суд.

Та повернемось до пікантно-інтимного. Вальбуену шантажувати то одне, але свого часу Бензема був у подібній історії. У 2009 році Каріму і його партнеру по збірній Франку Рібері вельми сподобалася дівчина на ім’я Захія Дехар. Та так сподобалася, що вони навіть їй заплатили за любов. Проблема полягала в тому, що на той час панянці не виповнилося 18 років. Обоє ловеласів потрапили на лаву підсудних де їм, зрештою, таки вдалося довести, що в паспорт Захії вони не заглядали і взагалі в той час думали не головою, тож про її неповноліття навіть не здогадувалися. Обвинувачення були зняті у 2014-му.

Та повернемося до 2009-го. Саме тоді Карім зустрів своє, здавалося б справжнє, кохання. Хлоя де Лоне попри те, що познайомилася з французом саме в час висунутих йому обвинувачень, пройшла з ним цей непростий період у житті. Настільки непростий, що у 2013 році Бензема в Мадриді розігнав свою машину до 216 км за годину і… позбувся прав на вісім місяців.

Та коли у 2014 році у них народилася дочка Мелія, то усі вже впевнилися, все – прощайся Каріме з холостяцьким життям. Та вони так і не одружилися… За рік після народження доньки Бензема кинув оком на Аналісію Чавес. І що він тільки у ній знайшов?

Аналисия_Чавес_3

Ще кілька місяців карім «сходив trimix gel canada. на ліво», а потім таки зізнався Хлої у зраді. Ну чи вона дізналася. Словом, французько-мадридська «Санта-Барбара».

Але от що цікаво – Бензема походить із дуже релігійної сім’ї, товаришує з усіма мусульманами у збірній і сам часто молиться. Зокрема відомо, що він постійно молився за здоров’я Абідаля, коли Ерік боровся з раком.

Релігійність це добре, тільки от зважаючи на вищенаписане, Бензема нагадує тих бабок, які показово йдуть до церкви, а після відправи обмовляють інших людей.

ФУТБОЛ

Ну а щодо футболу, то тут в Бензема все добре. Щоправда, і з партнерами йому щастило. Судіть самі  – в «Ліоні» Абідаль, Елбер, Вільтор, Есьєн, Малуда. Про «Реал» і так ви все знаєте. З такими партнерами головне вчасно підставляти голову чи ногу і станеш супербомбардиром (Луіса Адріано це не стосується). Це так – трохи жартома написано, але цікаво було б подивитися на Каріма в «Арсеналі» чи «Кальярі», де собі просто попереду вже не побігаєш.

Та те, що футболіст він класний, сумніву не підлягає. І в його 29-річчя хочеться побажати Каріму ще купу років грати футбол на найвищому рівні, справжніх друзів, і менше чудити.

Все, я пішов ховатися від його агента.

В темі:

Menu Title