Віват, “Шахтар”: як “кроти” знущалися над “канарками”

5 Сер, 2015| автор:

Коротенько, але про головне. “Шахтар” переміг, вітаємо, бажаємо успіху і многая літа!

Найпомітнішим у першому таймі на полі був Марлос – бразилець виявився саме тією ланкою, pharmacie en france . зв’язківцем, що поєднував лінії нападу та захисту. Не дивно, що коментатор зустрічі Андрій Малиновський згадував цього хлопця найчастіше – плеймейкер майстерницьки “розганяв” атаки, намагаючись загострити кожен епізод.

Загалом “гірники” грали у традиційній манері – прийом круглого на фланзі, фінт, простріл у карний майданчик, удар . Власне, майже за такою схемою був і забитий гол – Срна здійснює непогане підключення до чергової українсько-латиноамериканської навали, пас… І, ось вам, взяття воріт – Гладкий на 25-тій хвилині змушує кіпера противника капітулювати.

Підкреслимо, що донеччани грали обережно, втім не соромилися брати ініціативу до власних ніг. Плювати на зірковий статус гравців “Фенербахче”, адже, як відомо, футбол – командна гра. Вболівальники українського гранду в екстазі!

Ясна річ, віце-чемпіон минулого сезону спробував втихомирити власні емоції, але не зупинив тиск на гостей – холоднокровний та місцями академічний футбол демонструють підопічні Луческу. Тейшейра (міг вразити володіння Волкана ще до Сашка, але пробив точно у руки воротаря), Тайсон постійно комбінували, не менш надійно виглядав і П’ятов, що у кількох епізодах дійсно врятував команду.

Все таки, Рауль Мейрелеш є знаним виконавцем стандартів, як не крути! Чи той же Фернандао, що став найкращим бомбардиром тогорічного розіграшу Суперліги! Чи Дієґо – чули про такого? Лойс Андрюсі!

“Фенербахче” другий тайм розпочав спокійно та виважено – яскравий приклад позиційної боротьби у нас. Ордець раз-по-раз змушений зупиняти Соу – Муса постійно у пошуках вищезгаданого Фернандао, але Ваня не спить. “Канарки” таким чином навіюють атмосферу пресингу, однак швидкий півзахист – Алекс та Марлос не дають особливих шансів опонентам. До того ж цей дует задніх не пасе – Соуза запам’ятає другого надовго. Момент! Турецька ультра у розпачі – Соу не вистачило кілька сантиметрів, аби переправити сферу у  “рамку” ! Щастить! Такий розвиток подій розчарував керманича “Фенера” – мабуть, тому Перейра встряг у перемовини із Фредом? Ой, не люблять його за Чорним морем!

Ще не встигли вщухнути емоції від вилучення Перейри (справедливе рішення німецького арбітра), як Марлос зі швидкістю блискавки кинувся на зустріч Волкану – Демірел не оцінив ситуацію та поклав півзахисника на газон.

Одинадцятиметровий взявся виконувати штатний пенальтист Даріо Срна. Гол! 2:0! 

Поки хорват “заслужив поцілуй від Мірчі” (Малиновський, щоб тебе, придурку, шляк трафив! Тобі б “зарядити” підручником української мови!), Алекс Тейшейра показав забугорним гостям, як треба правильно бігти на короткі дистанції та  “прошив” бідолашного голкіпера. 3:0!

Словом, не на тих напали, як то кажуть!  Ми невимовно зраділи, що румунський спеціаліст не забуває і про молодь – Віктор Коваленко, хоч і на завершальних нотках матчу, але з’явився. Досвіду пацану!  К’яєр – на відпочинок. Та і ввесь колектив – аут.

З перемогою! А “Львів-Арена” активно підтримувала! Що тепер скаже Луческу?

 


  • http://twitter.com/Alex7771234 Alex

    Поддерживать нужно на всех матчах. Невелика доблесть поддерживать на матчах Лиги Чемпионов.

Menu Title