“Вигнанці”. Топ-5 для “МЮ”

15 Січ, 2015| автор:

Вчора ми розглядали гравців, які б змогли підсилити “Манчестер” у починаннях ван Гала. Тепер ж поговоримо про долю тих, які, на даний момент, не відповідають рівню топ-клубу Англії.

  1. Радамель Фалькао.

Першим у списку «вигнанців» стоятиме «Ель-Тігро» Фалькао. Колумбієць явно не в оптимальній формі. Помножимо це на конфлікт з коучем, який залишив його поза заявки, віддавши перевагу «зеленому» Вілсону і отримаємо прямий трансферний лист. Тим більше, що Радамеля з Юнайтедом не пов’язують контрактні зобов’язання – це спершу виглядало як ділова угода: ми тебе реанімуємо в очах футбольної Європи після ненайяскравішого вояжу до князівства, а ти – показуєш результат. Як бачимо, наслідки м’яко кажучи, більш ніж сумнівні.

Фалькао повинен повернутись в Іспанію – тільки на Піренеях ми побачимо старого-доброго Радамеля. «Машину для вбивства», а не «колумбійського Балотеллі».

фалькао

  1. Джонні Еванс

На початку сезону з жахом можна було зрозуміти, що найбільш досвідчений захисник команди – це представник Північної Ірландії. Не можна казати, що трансфер Еванса стане моментальною «пігулкою» у захисті «Манчестера», проте частота, з якою Еванс створює пожежі біля власних володінь, додає сивини усіх глядачам на «Олд Траффорд» та мільйонам прихильників «червоних дияволів» у всьому світі. Привозять всі – це однозначно. Але у інших є ряд переваг: вік, універсальність тощо. У Джонні жодного алібі знайти ми не можемо. Це не перший сезон Еванса, щоб його виправдовувати. Ну і якщо ми все-таки візьмемо до уваги попередню частину, де ми придбали Хуммельса та центрбека з “Динамо”

еванс

  1. Флетчер-Андерсон

Кращі часи обидвох центрхавів Манчестер Юнайтед далеко позаду. Шотландець Флетчер, зважаючи на недавню хворобу, ніяк не може повернути хоча б свою колишню форму (яка, на мою думку, ніколи не була вражаючою). Бразилець Андерсон минулого сезону прагнув довести, що він гравець достойний рівня «Юнайтеду» – вояж до Флоренції мав стати тим ключиком, поворот якого відкрив б двері до нової гілки у кар’єрі. Як бачимо, з цього нічого не вийшло. Андерсон пов’язаний контрактом з дияволами до літа 2015 року, але думаю, що і зараз позбавитись тягаря (в прямому і переносному значенні) функціонери були б не проти.

  1. Рафаель

А от іншого бразильського представника «червоних дияволів» – Рафаеля –  я відправив б в оренду в АПЛівський середняк. Бразилець не може позбутись комплексу «другого номера», який виріс після того, як Антоніо Валенсія забронював за собою усю праву бровку.

Лякає інше – чи не спіткає Рафаеля доля його брата-близнюка Фабіо, якого в свій час віддали в оренду в Куінс Парк Рейнджерс, де він по суті чогось кардинально нового не показав. Тепер же Фабіо гравець «Кардіффа» – вірніше, лавки «Кардіффа».

Завжди симпатизував правому крайку «Юнайтеда», але він об’єктивно здав у своїх ігрових якостях. Показовим моментом можна вважати безпорадність Рафаеля у двобої з Давідом Луїсом (саме після цього матчу «диявол» став просто блідою тінню самого себе).

  1. Аднан Янузай.

Бельгійський футболіст косоварсько-албанського походження теж повинен залишити лави «Манчестер Юнайтед». І знову ж таки тимчасово, перейшовши в оренду в той «Реал Сосьєдад», куди його сватали іспанські засоби масової інформації. Аднан занадто зелений та мало фактурний для англійського футболу, він занадто зловживає індивідуальними якостями і тому не дивно, що Луї ван Гал залишає його поза стартової 11-ки.

Та хлопцю потрібно рости – тому оренда найбільш позитивний варіант для усіх сторін.

янузай

 

Цей сезон стане cialis for sale glendale ca. ключовим. Лихорадити команду буде ще довго. Фанатам “Юнайтеду” терпіння та майбутніх звитяг!


Menu Title