Забава аж до рання. “Карпати” здобувають другу поспіль перемогу

1 Сер, 2015| автор:

Пролунав Гімн України і команди вже готові до бою. Сьогодні у Києві зустрічалися львівські “Карпати” та донецький “Олімпік”.

З перших хвилин обидві команди пішли вперед, але частіше атакували львів’яни. Атакували так, що вже на двадцятій хвилині Кожанов відкрив рахунок і вивів “Карпати” вперед. 1:0.


Після забитого голу гості трохи зупинилися і гра вже виглядала рівною. Не можна сказати, що в “Олімпіка” не було моментів, просто якось невпевнено вони їх завершували. “Карпати”, натомість, після першого голу стали грати агресивніше в обороні, за що і отримати дві жовті картки. Господарі заробляли кутові і таким чином вже під кінець першого тайму все сильніше і сильніше тиснути на ворота львів’ян. Але ті, як бачимо, вистояли.

Сьогодні атмосферу на стадіоні створювали фанати львівських “Карпат”, яких було достатньо. Ну і, звичайно, до них підтянуглися фанати “Динамо” – про дружбу цих фанів знає каждий.

CLVAfSHWcAEXybY
Відразу було помітно з перших хвилин другого тайму, що Роман Санжар дав добрих піз**лін своїм гравцям. “Олімпік” атакував дуже гостро на початку другого тайму і мав можливість забити, але знову підвела реалізація, не зважаючи, що у  команди такі гравці, як Моха і Іса Шериф, які в минулому чемпіонаті виглядали дуже сильно.

Біля 60-ї звилини хорошу нагоду мав Швед, який на початку другого тайму замітив Ксьонза, але Мар’ян не влучив у ствір воріт. Худоб’як був дуже злий на малого, бо той міг віддати в центр на останнього. Відразу показали Ковальця, який слідкував за молоддю обох команд, а особливо за тим же Шведом.

Безымянный
Йшла 70-та хвилина матчу, а фани львівських “Карпат”, таке враження, що тільки розігрілись. Гарно уболівають сьогодні “Леви”. “Футбол-2″ рекламує бумкемерські контори і горілку. Не раджу вам пробувати ні перше? ні друге :)
Тим часом поле покидає автор забитого голу – Денис Кожанов. І це остання заміна від Йовічевіча.

Безымянный
“Олімпік” намагається атакувати першим номером, але постійно наривається на контратаки від львів’ян, і остання ледь не завершилась голом, але, на жаль, для останніх Швед опинився в офсайді, виходячи на побачення з голкіпером  господарів. А у воротах у нас – Литовченко. На 80-й хвилині на поле виходить Лисенко замість Драченка, ‘Олімпік” сьогодні не гідний на поразку, всі сили в бій. А тим часом  “Червона рута” лунає на стадіоні ім. Баннікова. Десь біля трьохсот напівголих мужиків затянули цю чудову пісню, таким чином зробили приємно  уболівальницям, які дивляться трансляцію. Полетів заряд “Слава Україні, Слава нації, Україна”, каждий по три рази, до уболівальників, відповідь пролунала від глядачів, як має бути.
А тим часом Іса Шеріф ледь не зрівнює рахунок, але Роман Мисак парирує цей удар. “Карпати” відповіли поперечиною із кутового, пробивав головою Гітченко.

88.14 на стадіоні знову лунає Гімн України, на цей раз організували його “Леви”. Три хвилини компенсує арбітр. “Карпати” грають вже на відбій. terramycin powder. А що ж ще робити? 0:1 їх повністю влаштовує. Ну ось і все. Час сплинув. Львівські “Карпати” набирають шість очок у трьох матчах і таким чином виходять на третє місце чемпіонату, але ненадовго, основні матчі завтра.

Дякую за увагу. З Вами був Ваш покірний слуга, друг та колєга – Вася Максимів


Menu Title