Tribuna.com: Вище керівництво медіахолдінгу, який належить Андрію Садовому, видалило матеріал про Григорія Козловського

24 Тра, 2018| автор:

Журналіст, який його написав, більше там не працює.

Український спортивний медіапростір останнім часом розривають скандали, пов’язані з молодими клубами із Західної України. Не встигло відшуміти епічне перефарбування “Вереса”, як сталося ще більш цікаве беззаконня.

Журналіст сайту “Футбол 24″ Андрій Сеньків увечері 23 травня розмістив на сайті матеріал, який стосувався одіозного президента винниківського “Руха” Григорія Козловського. У ньому автор висвітлив проблему появ Козловського на стадіоні ім. Богдана Маркевича, адже той має заборону на його відвідування через вибігання на поле.

Григорій Козловський, однак, продовжив знаходитися на стадіоні, переглядаючи матчі з кафе, яке знаходиться на другому поверсі – звідти він, власне, дивився футбол завжди. Кафе не входить до паспорту стадіону, тому Андрій Сеньків і підняв питання раціональності рішення ФФУ та поведінки Козловського. І тут почалося найдивніше.

Журналіст опублікував статтю на своїй сторінці у Фейсбук, однак дуже швидко посилання на нього перестало працювати. Більше того – матеріал зник навіть з кешу Гугл, однак Tribuna.com зберегла скріншоти даного матеріалу.

uae4166c2aee4uaed7d2a388e2

uae92b7dfe5a4

uae823efcf0c3

uaed387f791a7

uaefb5d6e27e6

В той же вечір Андрій Сеньків опублікував коротку заяву, повідомивши, що з 1-го червня він більше не журналіст “Футбол 24″. За інформацією Tribuna.com, дане рішення не належало головному редактору проекта Олександру Гапоненку, а йшло зверху – від керівництва медіахолдінгу “Люкс”, який належить меру Львова Андрію Садовому.

Наразі не зрозуміло, з чим була пов’язана ця реакція. У статті не було нічого, що могло б образити честь Григорія Козловського, “Руха” чи ФФУ, а лише говорилося про ситуацію, яку клуб ніколи не приховував (фото з матчу, де президент клубу порушує бан, висять на офіційному сайті). Крім того, Григорій Козловський має знати Андрія Сеньківа, адже той брав у нього інтерв’ю.

uae38de66cb11

Читайте також: На вечірку президента “Руха” приїхали Федецький, Циганик та Періс Хілтон

“Брутальний футбол” рішуче засуджує будь-які прояви цензури в Україні. За її generic tadalafil 40 mg. відсутність гинули найкращі люди нашої Батьківщини, тому наше видання закликає українське суспільство та журналістів не оминути увагою даний випадок.


  • http://facebook.com/profile.php?id=100007943683520 Андрій Сеньків

    Друзі, дякую і поважаю!

Menu Title