Знайомтесь, Ілой Владис-Емерсон – типовий одеський “бандерівець”

25 Бер, 2015| автор:

У неділю, 22 березня, на НТК ім. В. Баннікова відбувся товариський матч між національними збірними командами України U-21 та U-20. Команда Сергія Ковальця взяла участь у спаррингу у рамках навчально-тренувального збору, у якому «молодіжці» ще належить зіграти товариські матчі зі збірними Словенії (26 березня) та Словаччини (30 березня). Зазначимо, що до лав молодіжної збірної приєднався представник тернопільської «Ниви» – Ілой Владис Емерсон.

То хто ж такий цей Ілой? Спробуємо в цьому розібратись. Спочатку хотілося б зазначити, що це вихованець не тернопільської “Ниви”, а одеського “Чорноморця”, за молодіжку якого був заграний з сезону 2011/2012 року. Сам Ілой народився 7 жовтня 1995 року в Одесі, а його антропометричні дані наступні: зріст – 187 см, вага – 71 кг, що для нього, як для центрального захисника, є ідеальними параметрами.

Сам тренер молодіжки нашої збірної каже про гравця наступне:

Щодо Іллой-Айєта, то ми спілкувалися з тренерами “Чорноморця”, “Карпат” і тернопільської “Ниви”, де його знають доволі добре. Від усіх ми отримали хороші відгуки, тому вирішили спробувати в справі. Для нас це можливість знайти підсилення, а для нього — добрий шанс показати себе.

Дивиться на Кравця, як на небезпечного нападника

Дивиться на Кравця, як на небезпечного нападника

Що цікаво, так це те, що 19-річний український захисник конґолезького походження Іллой-Айет Владіс-Еммерсон має підписаний контракт з “Карпатами”, оскільки в кінці лютого попередня домовленість між сторонами була досягнута. Екс-гравець “Чорноморця” тренувався з молодіжною командою “Карпат” на зборі в Туреччині, після чого Ігор Йовічевіч запросив його в першу команду, в складі якої вихованець одеського футболу провів кілька контрольних матчів. Проте заявлений він саме за “Ниву” – причини цього рішення наразі невідомі. Проте очевидно, що для Ілоя зміни в кращу сторону – виклик у молодіжну збірну це завжди привід для самовдосконалення.

У молодіжній збірній я всіх більш-менш знаю. Є два одесита, зокрема, Жора Бущан, з яким ми знайомі ще з дитячої школи. Але і з усіма іншими швидко знайшли спільну мову, – сказав новачок збірної.

Ну і наостанок –  окрім chinese pharma online. російської, Владис прекрасно володіє українською мовою. Папа Ґує одобряє!

В темі:
·

Menu Title