Золотий м’яч – нагорода, яка нічого не варта

14 Гру, 2016| автор:

Як вам такий заголовок?! Інтригуючий?!

Появилася думка типу: “Якого фіга?! Роналду заслужено отримав цю нагороду…”.

Давайте не будемо забігати наперед, а про все по порядку. Ви взагалі знаєте, хто вручає “круглого”?! Цей рік “Золотий м’яч” вручає французьке спортивне видання – “France Football”. Нагадую, що нагорода вручається з 1956 року. До 2009-го року її вручав тільки цей журнал. З 2010-го по 2015-й “Золотий м’яч” вирішили вручати разом з “ФІФА”. Але співробітництво тривало не довгим, чи то “ФІФА” мало бабла виділяла на церемонію вручення і головному редактору, чи то журналу не сподобалась система голосування – незрозуміло. В общем розбіглись, і знов тільки журналісти голосують за найкращого гравця вселенної.

І тут постає питання: хто ці журналісти, яка їхня компетентність і, який хабар їм треба дати за правильний голос. Ви розумієте до чого я веду?! Стос незрозумілих особистотей голосують за гравця, а потім цю людину називають найкращим гравцем Європи (сильна заява, перевіряти ми її звичайно будемо).

В цьому плані голосувавання на “Гравця року ФІФА” виглядає більш зрозумілим і логічним, де голосують тільки тренери і капітани збірних. Продовжуємо далі – критерії вибору. Що треба зробити, щоб його виграти?! Берем того ж Роналду. Виграв Лігу Чемпіонів і Чемпіонат Європи. Найкращий бомбардир ЛЧ в цьому розіграші. Забив багато вирішальних голів. Добре.

Давайте порівняєм його наприклад з…Пепе. “Чего бл*ть?” – це просто приклад. Теж виграв ЛЧ і ЧЄ. Ви скажете: “Але ж він не забивав стільки голів, не віддавав результативні передачі у вирішальних матчах”. А я вам скажу: а захисник і не має віддати гольові і багато забивати. Він має добре відігрувати в обороні – приймати участь в єдиноборствах, відборах, підборах, фолити в правильному місці.

 

І вот, як нам тепер порівняти захисника і нападника. Роналду рахуєм голи, а Пепе – підкати?) Штука в тому, що для футболістів різних ланок не вивели об’єктивних критеріїв оцінки, але чомусь перевагу завжди віддають гравцям атакувального спрямування: за 50 років, які вручають цю нагороду тільки 5 захисників (2 рази Баккенбауер, Лотар Матеус, Матіас Заммер і Каннаваро) та один раз воротар – Лев Яшин – отримували “Золотий М’яч”.

Хто не забиває голи, той не отримує “золотого”. Ви граєте в захисті?! Ви нікому не цікаві. Кому треба нудна гра в обороні?

А ще воротарі лишилились. Ви теж comprar cialis 2012. можете тащити, але в одному моменті начудите і про вас ніхто не згадає. Ось така фігня, малята. Але я нагадую, що в голосуванні приймають участь професіональні і авторитетні журналісти, які б мали враховувати всі нюанси. А на ділі – просто глори. Тому це голосування більш подібне на думку експертів в коментах всім відомої групи. Та й сам “Золотий м’яч” – він ж не золотий, а позолочений. Надіюсь, вони ще не почали малювати його просто золотою фарбою з балончика. Відчуваєте, як від цієї нагороди пахне на*баловом?! Думаю на цьому можна завершувати. Ще здибаємся…


Menu Title