“Зоря” знала, коли встелити небо зорями

30 Лип, 2015| автор:

Ось перший матч і відіграно! По свіженькому ж пройдемся, як-то кажуть…

Напередодні поєдинку букмекери повністю на стороні “Шарлеруа”, оскільки команда демонструє шикарний атакуючий футбол. Тим не менш, бельгійський колектив часто дуже захоплюється грою в атаці і попросту забуває про оборону. Такий розклад на руку “Зорі”, яка дуже якісно реалізовує свої моменти. Власне, читалася дуже цікава гра! Такою вона і вийшла.

Трансляцію від кореспондентів “БФ” ви могли читати на нашому офіційному твіттері. Тому цей огляд, можливо, вам і не потрібен. Але, якщо ви справжній брутал, то мусите читати, просто мусите.

CLMEmO3WwAA6kM5

Перший акцентований удар по воротах, який записала на свій рахунок українська команда, відбувся на 9 хвилині матчу. Хомченовський після скидки Малиновського відправив м’яч вище воріт. А трішки згодом Малиновський відправив м’яч у центр воротарського, голкіпер не зумів забрати м’яч у руки в боротьбі з Сіваковим, почалася паніка у штрафному господарів, проте встигли бельгійці розрядити обстановку. У такому ключі і проходив перший тайм, з контрвипадами обох команд по черзі.

А поняшитись?(

А поняшитись?(

Якщо коротко – “Зоря” зіграла перший тайм так, ніби грала вдома. І за цим приємно було спостерігати.

А вже на 3-й хвилині другого тайму супершанс у “Зорі”! Караваєв справа віддав на ближню на Будковского, м’яч потрапив на Малиновського, на якому були три захисника і в ноги ліз воротар. Руслан не зумів пробити цей ешелон. М’яч відскочив до Будковському, який зробив кілька фінтів, але пробив неточно.

Але наступила символічна 69 хвилина. І тут зорі нарешті стали так, як потрібно. Стали в позу, так би мовити.

Відмінна атака через лівий фланг, м’яч скидається з лівої ж частини штрафного назад на удар Малиновському, який стріляє з лівої ноги в дотик по воротах – точно під поперечину! 0: 1! Гарно.

CLMAEVJWIAEzJBw

 

Далі атакували одні, атакували інші. Досить непогані моменти мали господарі поля, але зрівняти рахунок так і не вдалося.

Але…Але…Реакція господарів на другий гол могла бути такою, як на фото нижче.

CLMCAzDWwAAKVOX

 

89 хвилина – і дубль Малиновського! Луганські хлопці навіть шансу суперникам не надали. Хороша якісь гри, майстерність в атаці і надійність в обороні – cialis 6 minute pill. ключі до перемоги у сьогоднішньому матчі. 2-0. Кінець.


Menu Title