Зимове оновлення карток. Розбір польотів

15 Лют, 2015| автор:

Ось і здійснилось те, що на протязі першого місяця нового 2015 року так бурхливо обговорюється, а саме – оновлення карток футболістів в FIFA Ultimate Team. Оновлення зачепило cialas from india. не тільки звичайні регулярні картки, а й INFORM їхні версії. Більше 130 гравців заслужили “підвищення”. Цими щасливчиками, які удостоїлись такого подарунку, стали як золоті представники FUT, так і срібні та бронзові.

Зі всіма оновленнями можна ознайомитись нижче.

Якщо у вас вже є ці картки, але старого взірця, то мерщій біжіть відкривати набори гравців, бо звичайні картки, які вже є вашому клубі чи на трансферному ринку, за виключенням INFORM-ів, оновлюватись не будуть.

gjj9PWIC3R4 (1)

 Оновлення “Золота” . Перша група.

JWatnQYtcp0

Оновлення “Золота” .  Друга група.

Rnsn_4yULIc

Оновлення “Срібла” та “Бронзи”.

0hVoahmmnH8

Оновлення INFORM-ів.

Що можна виділити з цікавого?

Найвищий загальний рейтинг серед цих “бістів” має бразилець Неймар. 87 – саме такий рейтинг має футболіст, котрому всього лиш 23.

Крістіан Еріксен повернувся на свою рідну позицію, на якій він грав ще з часів FIFA 11, що не може не сказатись на ціні гравця.

Також кардинальних  змін позицій зазнали Боян Кркіч (RW – CAM), Джеремі Менез (RW – CF), Мусса Сіссоко (RM – CAM) і Емре Джан (СDM – CB).

Останній ,німець Емре Джан, який зараз грає у Брендана Роджерса на місці центрального захисника, став одним з найцікавіших захисників всієї історії Ultimate Team. Емра має 4 зірки особливих прийомів та стільки ж зірок слабкої ноги. Щось подібне траплялось ще в часи FIFA 11, коли Жерар Піке мав таку ж кількість зірок слабкої ноги, як Емре Джан.

Найбільшого апґрейду серед теперішнього “золота” зазнав Гаррі “Ураган” Кейн. Гаррі, з початком рейтингом в 68, зумів піднятись аж на 9 пунктів. 

Серед представників срібла і бронзи слід відзначити найбільше оновлення серед всіх типів карток – болгар Дока піднявся аж на 25 пунктів(!). Інтернет-користувачі вже охрестили його “новим Погба”.

Готуйте кругленьку суму, якщо ви хочете отримати в свою команду бронзового “біста-вбивцю” Хектора Бельєріна, з його оновленою карткою, котра має 93 швидкості.


 

Що стосується оновлення INFORM-ів, то вони самі оновляться, якщо гравець удостоївся підвищення. Але не всі. Цей механізм працює лише в тому випадку, якщо INFORM версія картки відповідає рейтинг “оновленого” гравця. Так, наприклад, INFORM версію картинки Мемпфіаса Депая оновлено не буде, так як його звичайна картка була підвищена лиш до 79, при INFORM-і 80.

Також не буде оновлено INFORM картку, якщо вона переходить з срібла в золото, бронзи в срібло. Так, наприклад, IF картка Гаррі Кейна буде срібною, а регулярна – золотою. Це робиться для збереження цінності IF картки.

В темі:

Menu Title