Сексуальна, небезпечна. Може бойфренду й по носі заїхати.

3 Лют, 2015| автор:

Об’єктом нашого сьогоднішнього нічного дослідження стала вельми цікава особа, відома у вузьких спортивних колах Сполучених Штатів Америки.

Аріанна Селеста – відома у світі модель, яка знімалась для “Плейбоя”, корейського “Максиму” та десятків інших відомих журналів кожному нормальному брутальному мужику.

Популярність Аріанна здобула, виносячи таблички між раундами під час боїв UFC та MMA. Тоді її побачили серйозні дядьки buy tretinoin cream 0.025. і почали розкручувати шикарне тіло красуні.

Згодом Селеста прославилась у ЗМІ, коли її арештували на пару з бойфрендом у Лас-Веґасі. Тоді вони влаштували сварку з елементами кунґ-фу у готелі. Сусіди по номері викликали поліцію. Коли та почала розбиратись у подіях, її хлопець, бізнесмен і просто баба Правін Хандра пред’явив дівчині звинувачення, заявивши, що вона влупила з вертухи його по носі, і навіть надав аудіо та відеодокази. Поліцію ця “битовуха” так напружила, що вони засудили двох на декілька місяців домашнього ув’язнення.

По тому Селеста, на щастя, повернулась до модельного бізнесу й захотіла зробити собі фотосесію на футбольну тематику. Так і потрапила вона на “Брутальний Футбол” сьогодні. Зиримо!

aceleste_pic01 Arianny Celeste 9 x arianny_celeste_ufc_14 Arianny-Celeste-Maxim-Korea-2_crop_north Arianny-Celeste-Maxim-Korea-3_original Arianny-Celeste-Maxim-Korea-4_original arianny-celeste-pics-2 playboy-arianny-celeste pluslikes ufc

В темі:

Menu Title