Зухвала і зваблива

11 Січ, 2015| автор:

27-річна Ліза Россенбах за 2 роки стосунків з воротарем “Боруссії” Романом Вайденфеллером здобула собі загальнонаціональне німецьке визнання і славу у Європі.

Ліза Россенбах за спеціальністю економіст. Дарма, що усі її зовнішні параметри дозволили б їй стати супермоделлю світового рівня: білявка, зростом 180 сантиметрів, з чудовою фігурою, прекрасними довжелезними ніжками, з яскраво вираженими очима… Втім, вона, попри всі розумові здібності і зовнішні принади, якими її нагородила щедро матінка-природа, залишались природною, звичайною дівчинкою, звільненою від усілякого роду пафосу га “гарадскіх понтів”.

lisa 11

Влітку 2012-го року “Брутальний Футбол” вже писав про цю красуню: її дані чудово використала маркетингова секція дортмундського клубу: Ліза презентувала нову форму “Боруссії” на сезон. Реклама тоді видалась більш ніж зухвалою стосовно ворогів “бджіл”: спокусливий фотосет дівчини воротаря “Боруссії” із написами – “А для “Шальке” як завжди – тільки дивитись і не торкатись!” і “Ми, мабуть, одягнемо футболки чемпіонів, люба “Баваріє”” – зробили її популярною на весь світ.

lisa 1

Після цього провідні еротичні журнали наперебій пропонували Лізі фотосети, втім вибрала вона доволі скромні “ґлянци”, яким дозволила відзняти себе у доволі невимушеній атмосфері. Фотографії вийшли ніжні, трепетливі, як сама Ліза, власне.

lisa 2

lisa 3

lisa 4

lisa 9

lisa 8

lisa 7

lisa 6

lisa 5

Ліза й Рома – дуже красива пара. Ромчик, як будь-який інший фріц, по замовчуванню із одруженням не поспішає (кому потрібні ці штапми і шлюбні контракти, що does viagra help treat bph. ускладнюють  чудове життя?). Зрештою, у пари все і без цього дуже добре. На відміну від “Боруссії”, якій доведеться докласти чимало зусиль, аби потріпити бодай у десятку за підсумками поточного сезону.

lisa 10

lisa 12

lisa 13


Menu Title