Аліна Хміляр – “Міс БФ Жовтень 2016″!

11 Лис, 2016| автор:

Сервус, брутальні! Сьогодні ми вам презентуємо новоявлену “Міс Брутальний Футбол”, яка у неймовірній боротьбі отримала звання найкрасивішої футбольної вболівальниці місяця в Україні. Але про все за порядком.

По-перше, зауважимо, що в жовтневому голосуванні взяли участь 9 учасниць і ми, керівники проекту, не очікували всплеску емоцій, оскільки увесь третій сезон конкурсу проходив у певному сенсі рівно і спокійно. По-друге, так ми ще не помилялись: конкурс “Міс БФ Жовтень” за популярністю, обговореннями, кількістю респондентів і переглядів новини майже наздогнав безбашенне голосування у липні 2015-го року, коли Катя Педан, Анастасія Островська та Дарина Маневич йшли до останніх секунд, пардон, “очко в очко”. Цього разу за своїх фавориток на нашому сайті віддали голоси понад 2 тисячі опитаних, а майже всі голоси розподілили між собою Аліна Хміляр та Олександра Любомир – дві вболівальниці київського “Динамо”. Рівно на 40 голосів випередила на фініші Олександру Аліна, яка й стала тріумфаторкою, мабуть, найбільш гарячого голосування у третьому сезоні.

Тим часом, ми анонсуємо майбутнє голосування за “Міс БФ Листопад 2016″. Заливайте ваші фото для заявки в наш альбом у спільноті “ВКонтакті”, і вже у кінці місяця  розпочнеться батл за титул.

А зараз до вашої уваги інтерв’ю з переможницею місяця – знайомтесь, Аліна Хміляр!

11brazil1

- Привіт, Аліно. Розкажи нашим читачам трохи про себе.

– Всім привіт, мені 18 років, я киянка. Навчаюся в Національному медичному університеті імені А.А.Богомольця. Люблю допомагати людям і завжди хвилююся, коли хтось хворіє, постійно хочеться чимось допомагати, саме тому два роки тому остаточно вирішила пов’язати своє життя з такою нелегкою, але важливою справою, як медицина. З дитинства захоплююся футболом та підтримую великий клуб “Динамо” Київ, тато привив мені любов до цього виду спорту. Тим паче, як взагалі можна не любити футбол, якщо ти мешкаєш у такому футбольному місті?!

bVJZXCw9OSY

- Як давно читаєш “Брутальний Футбол”?
– Підписана на “Брутальний Футбол” з 2014 року.

- У цьому чемпіонаті твоя улюблена команда показує не дуже захоплюючі результати. Твоя думка, чому так?
-Ну, знаєш, у кожного своя думка, авжеж, команда знаходиться не на тих місцях в турнірних таблицях чемпіонату та в групі ЛЧ, на яких повинна була б знаходитися, але я звикла бачити склянку “на половину наповненою”, тому не можу сказати, що результат вже на стільки “поганий”, в нас ще не все втрачено в чемпіонаті та й в кубку демонструємо непогану гру. Що стосується причин такого спаду, то, мабуть, це перш за все – нестача ігрових кадрів, адже багато гравців, які здобували чемпіонства впродовж двох років, покинули команду, а нові молоді гравці лише починають вливатися в команду. Я думаю, що вже скоро “Динамо” вийде на той рівень, який і повинен бути в такої команди.

H22dATEqtdE

- Як часто відвідуєш футбольні матчі?
– Намагаюсь відвідувати кожну “домашку”.

- А на виїзд коли плануєш?
– Мене багато разів вже кликали, але я ніяк не можу зважитись. Хоча один виїзд в мене все-таки є.

-Твій кумир на футбольному полі?
– Мій кумир – Кріштіану Роналду. Багатьом він не подобається, але це людина, яка багато працює, щоб стати найкращим і цим завоювала мою симпатію.

- Чи вважаєш ти, що він розкрився краще в “Ювентусі”, а вже пізніше в Реалі?
– А хіба він грав в Ювентусі? (прим.- сміється)

- Так. Ще у вісімдесятих
– Та не може бути! (прим. - сміється)

- Зуб даю.
– Я достатньо добре знаю його біографію.

t5_7fCeaF9M

- Була дуже насичена боротьба між тобою та Олександрою. І ти змогла перемогти. Хтось допомагав тобі в цьому?
– Мені допомагали мої друзі та близькі мені люди, тому що знали, що я хотіла перемогти) А також люди, яким я сподобалась.

- Супер. Будемо завершувати і на цьому етапі ти можеш подякувати всім читачам, які за тебе голосувати та побажати їм всього найкращого.
– Друзі, всім дякую за те, що голосували за мене і допомогли мені здобути звання “Міс БФ Жовтень”. Я всім дуже вдячна і бажаю кожному всього найкращого.


Menu Title