Яна Григорчук – “Міс БФ Квітень 2015″!

6 Кві, 2015| автор:

Вперше у 2015 році вболівальниця київського “Динамо” тріумфувала у щомісячному конкурсі від “Брутального Футболу”.

… Здалеку було чутно поодинокі вибухи. Це бомбили пукани хейтерів, які не розуміли, як можна було стати “Міс БФ Квітень” без виставлення на показ своїх причандаль, тон штукатурки та фотошопу…. І справді, опитування та його результати були, як ми і очікували, динамічними, інтригуючими і несподіваними – усе вирішили декілька голосів, які схилили шальки терезів на користь Яни. Фінальні цифри показали її перевагу лише в 5 голосів над Kate Olinichenko.

Врешті-решт, хейтери були, є і будуть завжди у кожного. Комусь не подобається “жопа”, яка перемогла, комусь “сіськи”, а хтось не в захопленні, що illegal viagra sales. у дівчини недостатньо пафосу для перемоги. Тут “На вкус и цвет фломастеры разные”, усім не догодиш. Та як показують наші голосування, шанси у всіх завжди рівні.

До речі, аби випробувати свою долю в конкурсі “Міс БФ Травень 2015″, варто завантажити своє (бажано тематично футбольне) фото у альбом в нашій спільноті Вконтакті. І вже на початку наступного місяця читачі “БФ” вирішать, хто з претенденток найдостойніша потрапити на аватар місяця і отримати ексклюзивні подарунки від проекту та право на ексклюзивний фотосет.

“Міс БФ Січень” – Катерина Анастасьєва

“Міс БФ Лютий” – Надія Косиба

“Міс БФ Березень” – Мар’яна Дохват

А зараз ми починаємо наше брутальне інтерв’ю з дівчиною місяця на “БФ” – Яною Григорчук. І так, наше перше банальне запитання. Розкажи пару слів про себе. Де живеш, за кого ганяєш, що читаєш, кого репостиш?

ODsebNpLGDQ

- Сама я з Києва, зараз проживаю за містом. Вчуся на останньому курсі в Національному університеті Києво-Могилянська академія. Вивчаю екологію, подобаються мови - англійська та французька. З приводу футболу, то моїм фаворитом є “Динамо” Київ. Читаю ваш паблік і пару груп про “Динамо”.

- Зараз має бути дурацьке запитання про модельний бізнес, але нам тут бабка нашептала, що ти не без успіхів займалась гімнастикою?

- Все вірно нашептала. Більшу частину свого життя я провела у великому спорті. На гімнастику мене привела мама, коли мені було 5 років. Я дуже швидко втягнулася і вже не уявляла свого життя без гімнастики. Гімнастка була не тільки в залі, але і вдома, так як і вдома я продовжувала свої тренування під керівництвом моєї мами. У 13 років виконала КМС.

xVTxXoJPwlM

- Ні для нікого не секрет, що більшість дівчат ходять на сектор, щоб “людей посмотреть и себя показать”. Я так розумію, що ти час від часу відвідуєш матчі “Динамо”. Як тебе перший раз затягнули на футбол і що тебе змушує знову повертатись на стадіон?

- “Динамо” я люблю ще з дитинства, але раніше зовсім не було можливості та й часу ходити на стадіон. У перший раз подивитися гру улюбленої команди на стадіоні, мені запропонувала моя подруга. Це було щось, я не розуміла, як я раніше не ходила на стадіон, це непередавана атмосфера і вибух почуттів, особливо коли твоя команда виграє. Я як спортсмен, хочу сказати, що підтримка глядачів та вболівальників дуже важлива, вона додає особливої ​​енергетики кожному спортсмену. Тепер я намагаюся при можливості приходити на стадіон і підтримувати свою команду.

- Коли більшість школоти в 13 років репостить бізнес-цитатники та програми тренувань на свою стіну ВКонтакті, ти вже здала на КМС по гімнастиці. Який твій “путь к успеху” і що для тебе є пріоритетом в житті?

- Успіх для кожного персональний, особисто для мене – це в житті займатися улюбленою справою, ставити собі реалістичні цілі і прикладати максимум зусиль, щоб їх досягти.

VoAzSuaE9Io

- А тепер буде цікаво нашим альфа-самцям з БФ, які вже нагострили лижі та майже лайкнули твою аву ВКонтакті. Як в особистому житті? Є хлопець, дівчина, раб з ДНР?

- Хахаха, та рабство вже не моді. На цьому етапі я вільна і відкрита до нових знайомств.

- Під кінець можеш поаплодувати всім підписникам, які за тебе тащили, ну і послати каждого хейтера подалі. Обнімати адміна за його нелегку працю не обов’язково.

- Ця перемога стала для мене дуже приємною несподіванкою. Всі дівчатка гарні і кожна заслуговує на перемогу. Я дійсно дуже вдячна всім хто голосував і підтримував мене, величезне Вам спасибі. А на рахунок хейтерів, то у кожного своя думка і я не зобов’язана подобатися всім.


  • http://vk.com/id150434044 Дмитрий Сиденко

    Мила дівчинка, а хейтери вони і в ДНР хейтери)

  • http://facebook.com/profile.php?id=100001222423660 Виталий Панаит

    интервьюеру респект) никаких сухих вопросов, именно по-настоящему живое общение) прочитал с удовольствием) девушку с победой

Menu Title