Катерина Лутченко – “Міс БФ Жовтень-2015″!

11 Жов, 2015| автор:

Не без інтриги і драматичності пройшов десятий за ліком у році конкурс “Міс БФ”. Матеріал із голосуванням за наших красунь переглянуло понад 5 тисяч глядачів, а безпосередньо в опитуванні взяли участь майже півтори тисячі респондентів.”Бетл” за першу позицію розгорнувся між Ярославою Вельбой та Катериною Лутченко. У підсумку тріумфувала Катерина із перевагою лишень в тринадцять голосів. Зазначимо, що в попередньому місяці Катерина Лутченко посіла п’яту сходинку, однак не зупинилась, і вже у жовтні її підтримала більшість брутальних панів та панянок України.

Додамо, що уже можна взяти участь у конкурсі “Міс БФ Листопад-2015″. Для цього потрібно завантажити фото в альбом у нашій спільноті ВКонтакті. Голосування ж відбудеться традиційно на сайті на початку наступного місяця.

А тепер запрошуємо вас до знайомства із “Міс БФ Жовтень-2015″, яка в бліц-інтерв’ю для “Брутального Футболу” розповіла дещо про себе. Тож вітайте Катерину Лутченко!

Екатерина Лутченко

- Привіт, Катю. Від  імені редакції сайту та адміністрації проекту “Брутальний Футбол” вітаю тебе з перемогою у жовтневому конкурсі. Розпочнімо наше знайомство із традиційно об’ємного питання – звідкіля ти, скільки тобі років, де вчишся чи працюєш, чим захоплюєшся і що робиш у вільний час?

– Величезне дякую. Ну що ж, я з міста Славутич, мені 21 рік. Я студентка 5-ого курсу КНЕУ ім. В. Гетьмана, ще не працюю, але вже в пошуках. Захоплююсь звичайно, що футболом, а саме намагаюсь не пропускати ігри “Динамо” та збірної. Також люблю читати англійську класику. Що ж до іншого, то подобається проводити свій час з рідними та друзями, дивитись фільми.

- Здається, ти щось пропустила. Що вивчаєш?

– Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю.

- І в цьому сумному безкінечному математичному підрахунку віддушиною для тебе є футбол. Як давно захоплюєшся. Пригадуєш свій перший матч?

– Ну, можливо, здивую, але мені подобається цей “сумний безкінечний підрахунок”, особливо, коли баланс ніяк не сходиться (бухгалтерія зрозуміє).

Раніше футбол мені не подобався! Коли по ТБ бачила якийсь матч, то просто переключала…Але одного разу, окрім футболу нічого нормального не було – це був матч “Динамо”-“Таврія” (17 серпня 2013 року), “Динамо” тоді отримало перемогу з рахунком 2:0 (Безус, Ярмоленко). Це і був той самий легендарний початок мого захоплення футболом. І Ярмоленком також (сміється).

kDIaKV1PbSk

- Так, стоп! Тобто до 2013 року ти жодного разу не була на матчах взагалі?

– Але ж я все таки стала на правильну дорогу! (сміється).

- Коли сталось це велике просвітління? Я маю на увазі матч на стадіоні.

– 10.09.2013. Україна-Англія.

- Не найкращий матч. І що – після цього “понеслась”?

– Знаю, що не найкращий, але яка ж була нереально крута атмосфера! Для мене гра збірної, коли я присутня на матчі-це, як маленьке свято!

Тааак, потім “понеслась”!

- Їздиш на ігри збірної в інші міста?

– Ні, ще не доводилось.

- Як вирішуєш для себе питання “атмосфери” на матчах типу “Динамо”-“Олімпік”? На фан-сектор не ходиш?

– Дівчатка, вибачте, але я не вважаю, що нам місце на фан-секторах (звичайно, є виключення з правил).

- Аргументуй…

– Я думаю, що читачі сайту “БФ” і не тільки знають, як хлопці можуть вболівати. Вони цілковито віддаються цій справі, всією душею, а інколи й тілом????. Ми ж, дівчата, тендітні та й не завжди настільки палко віддаємось цьому. Можливо, щось не так написала, вибачте.

- Яке місце спорт взагалі посідає в твоєму житті?

– Намагаюсь тримати себе в хорошій формі, тож бігаю вечорами та займаюсь пілатесом, коли є час.

- Поки мене не відвідали вульгарні думки, розкажи, що таке “пілатес”…

– Ахахах, нічого такого, просто фізичні вправи, які допомагають м’язам бути в тонусі та більш гнучкими.

катя лутченко 1

- Так і знав. Чи ти береш або брала колись участь в інших конкурсах краси? І як зважилась на конкурс в найбрутальнішому пабліку країни?

– Так, було одного разу, рочків так в 5-6, на морі, тоді мені дали медальку Мальвіни.

Ну, якщо помітили, то паблік “Брутального Футболу” в рейтингу в мене на першому місці, а це каже про те, що я досить часто туди захожу, тож про цей конкурс чудово знала , просто подумала, а чому б не спробувати.

- Все правильно зробила! Як давно підписана на наш проект, як про нього дізналась?

– Якщо я не помиляюсь, то з самого початку, коли футбол з’явився в моєму житті! А дізналась я досить банально, просто десь був репост запису з пабліка БФ, в більшості випадків жарти у вас “достойні”.

- Твій прогноз на матч Україна-Іспанія?

– Я великий оптиміст і дуже сильно вірю в нашу збірну, тож, 1:0!

Катя Лутченко

- Не треба питати, хто заб’є?

– Женєчка. Той, що Коноплянка (сміється).

- Хай буде так. Останній раз, коли Міс БФ робила прогноз, вона вгадала і точний рахунок і автора голу.

– Ну, якщо я вгадаю, то обіцяю зробити виїзд.

- Заскрінив.

Menu Title