Хто стане “Міс “БФ” Квітень 2016″?

1 Кві, 2016| автор:

Сервус, брутали і бруталки! Сьогодні перед вами “Брутальний Футбол” ставить непростий вибір – із дев’яти красунь доведеться вибрати одну, яка стане 28-ою міс “БФ” в історії проекту. Так, це конкурс “Міс БФ Квітень 2016″ і ми починаємо!

Перед тим, як нагадати правила, зробимо прев’ю до конкурсу “Міс БФ Травень 2016″. Для того, аби стати його учасницею, достатньо завантажити своє тематичне фото в альбом у нашій спільноті ВКонтакті – і вже на початку наступного місяця ми визначимо нову володарку титулу.

А зараз декілька слів про правила. Участь в конкурсі може взяти кожна підписниця спільноти “Брутальний Футбол”.  Для цього їй необхідно завантажити своє фото в альбом у пабліку. Конкурс “Міс БФ” – індивідуальний. Після цього відбувається кількаденне голосування на сайті, а фотографії учасниць розміщуються в новині, в залежності від кількості набраних лайків у альбомі (фото дівчини, що набрала найбільше вподобайок, буде знаходитись в самому кінці). Переможниця отримає ексклюзивні подарунки від проекту, а її фото прикрашатиме аватар нашої брутальної общини. Розповсюджувати голосування серед друзів, знайомих, у групах вболівальників у соцмережах дозволяється. Накручувати голоси за допомогою різноманітних програм-ботів забороняється. В такому випадку учасниця буде дискваліфікована, адже наша система дозволяє бачити, звідки надходять голоси. Участь у конкурсі можуть брати міс місяців попередніх років (2013, 2015). В рамках одного календарного року можна отримати титул “Міс БФ” тільки один раз. Обов’язковою у фото має бути присутність футбольних елементів, в іншому випадку фото видаляються з альбому.

Нижче до вашої уваги наведено фото дев’яти претенденток на корону “Міс БФ Квітень 2016″. Серед них ви можете обрати лише одну. Голосування триватиме до понеділка, 4 квітня, і  буде закрито о 22:00.

Бажаємо нашим дівчатам успіху в чесні боротьбі!

Валюша Кузьмич

Валюша Кузьмич

Любаша Ластивка (20)

Любаша Ластивка

Христина Бойко

Христина Бойко

Катерина Кулебякіна

Катерина Кулебякіна

Алёна Безбородько

Алёна Безбородько

Надінька Косиба

Надінька Косиба

Marina Yurova

Marina Yurova

Ольга Мізерна

Ольга Мізерна

Оля Чорнокозинська

Оля Чорнокозинська

Міс БФ Квітень 2016 повинна стати

  • Надінька Косиба (37%, 208 Голосів)
  • Ольга Мізерна (31%, 173 Голосів)
  • Христина Бойко (11%, 64 Голосів)
  • Marina Yurova (9%, 51 Голосів)
  • Катерина Кулебякіна (4%, 21 Голосів)
  • Алёна Безбородько (3%, 18 Голосів)
  • Оля Чорнокозинська (3%, 17 Голосів)
  • Любаша Ластивка (1%, 6 Голосів)
  • Валюша Кузьмич (1%, 3 Голосів)

Кількість голосів: 561

Loading ... Loading ...
В темі:

Menu Title