“Міс BF Січень 2015″ стала фанатка “Чорноморця”!

21 Січ, 2015| автор:

Сім тисяч двісті дев’яносто сім читачів новини, дві тисячі сорок п’ять респондентів і вісімнадцять прекрасних учасниць – поновлення традиційного конкурсу “Міс БФ” перевершило всі очікування редакторів проекту.

Такого ажіотажу, кількості переглядів і осіб, які проголосували за учасниць, ще best online foreign pharmacy. не було за всю історію конкурсу! “Міс BF Січень 2015″ була дуже очікуваною акцією, що й показало проведення змагань в перший місяць року.

Варто відзначити, що конкуренція була в найкращих традиціях феєр-плей. Два роки тому, проводячи аналогічний конкурс, часто доводилось дискваліфіковувати учасниць за спроби атак ботів на наш сайт і, відповідно, нечесними намаганнями змінити чашу терезів на свою користь. Цього разу все пройшло ідеально. Так би й надалі. “Тьху-тьхушечки”…

Перемогу ж, і доволі впевнено, здобула Катерина Анастасьева, набравши майже півтисячі голосів підтримки українських бруталів. Катерина випередила найближчу конкурентку на 178 голосів.

Катерина Анастасьева

Дівчат ж ми запрошуємо не соромитись і активно брати участь в конкурсі “Міс BF Лютий 2015″, завантаживши своє фото в наш альбом у соцмережі ВКонтакті. Переможницю обиратимемо традиційним голосування на початку наступного місяця.

А зараз пропонуємо вашій увазі познайомитись ближче із нашою тріумфатуркою-красунею Катериною, яка дала ексклюзивне інтерв’ю улюбленому сайту.

- Розкажи нам про себе декілька слів. Скільки тобі років, чим ти займаєшся, де навчаєшся чи працюєш?

- Мені 22 роки. Завершую маґістратуру в МВС, займаюся написанням диплому. Також захоплююсь заняттями в тренажерному залі і йогою.

- Пригадай, коли ти вперше відвідала футбольний матч. Як це трапилось? Хто тебе заохотив до футболу?

- До футболу привчили дідусь з дядьком. Оскільки вибору, щоб дивитися щось інше  не було, перший відвіданий матч, пам’ятаю, наче це було як учора, навчалася ще в школі, це був матчЧорноморець” -Зоря”. Ще на старому стадіоні ЧМП, я була в захваті! Дядько зважився взяти мене на стадіон і відтоді я хвостиком за ним бігала майже на кожен матч.

- Чим для тебе є “Чорноморець”?

- “Чорноморець” - невід’ємна частина життя, який є для мене сім’єю, без якої своє життя вже не можу уявити … Наше маленьке, але таке улюблене “Чудо“.

– Тебе часто можна побачити на стадіоні?

- Відвідую кожен домашній матчі, виїзні ігри – лиш зрідка.

- Буваєш на фан-секторі?

- Так саме на фан-сектор я постійно і ходжу.

серби в новососії

- Як ставишся до ситуації, яка зараз в команді? Що про це говорять в Одесі?

- Питання - сіль на рану“. Не знаю, як прокоментувати цю ситуацію … Адже для нас як для фанатів футболу - це життя, а для когось це просто бізнес … І ситуація зЧорноморцем” - одна з найболючіших тем, але в будь-якому випадку ми з командою, підтримували їх, підтримуємо і будемо підтримувати рідні кольори. Як кажуть в Одесі: Ми – Одесити, Ми всех сильней!“.

- Твій прогноз – за які місяця може боротись “Чорноморець” в цьому сезоні?

- Для мене “Чорноморець” – завжди номер один. Думаю, середина турнірної таблиці нам по плечу.

- Як давно ти читаєш “БФ”? Чим він тобі подобається?

- Вже близько двох років читаюБФ”. Спочатку підписалася, бо знайомий скинув якийсь пост з цього паблік і я підписалася,0
ну і затрималася тут. Бо як на мене, паблік досить таки захоплює.

- Що б ти хотіла ще бачити на “БФ“? Які є мінуси на “БФ”, на твою думку?

- Особливих зауважень немає, в принципі всього вистачає.

Катерина Анастасьева2

- Можеш сказати декілька наприкінці декілька слів тим людям, що віддали за тебе свої голоси…

- Котятки, всім спасибі, хто голосував, всім цьоміки!!! А ті, хто не задоволений, що перемогли “одні голі зади- не турбуйтеся, буде і на вашій вулиці свято, і взагалі, маю повне право, бо не дарма я стільки часу в залі присідала, щоб такий зад був.

серби в новососії Катерина Катерина Анастасьева4 Катерина Анастасьева3 Катерина Анастасьева2 Катерина Анастасьева1 Катерина Анастасьева Катерина Анастасьева2 Катерина Анастасьева

 

В темі:

  • http://bfootball.com.ua/girls/vbolivaljny-cja-ternopiljsjkoji-ny-vy-mis-bf-berezenj-2015/ Вболівальниця тернопільської “Ниви” – “Міс БФ Березень 2015″! | Брутальний футбол

    […] “Міс БФ Січень” – Катерина Анастасьєва […]

  • http://bfootball.com.ua/konkursy/roky-tna/ Рокитна | Брутальний футбол

    […] “Міс БФ Січень” – Катерина Анастасьєва […]

Menu Title