Ольга Мізерна – “Міс БФ Грудень 2015″!

31 Гру, 2015| автор:

Ви уже знаєте про результати голосування – ще б пак, адже її фотографія стала окрасою нашої спільноти ВКонтакті напередодні Нового року. Втім, традиції на “БФ” не змінюються, тож сьогодні ми познайомимо вас з нашою красунею, яка у найдовшому опитуванні року, здобула пальму першості, ставши останньою міс у році, що завершився.

Опитування на нашому сайті розпочалось, як і годитья, 1 грудня. Втім, через наплив читачів, які наперебій летіли голосувати за своїх улюбленець, новий сервер не витримав і сайт “завалився”. Відновити діяльність ресурсу, а разом з тим і голосування нам вдалось вже наприкінці місяця. На той момент лідирувала Tanya Melhof, однак за добу (саме стільки тривало “доголосування”) ситуація змінилась – і титулом Міс БФ Грудень 2015 заволоділа вболівальниця “Динамо” Оля Мізерна, якій вдалось випередити конкурентку на дев’ять голосів.

Таким чином, ми отримали дванадцять красунь у 2015 році. Зазначимо, що уже цього тижня стартує конкурс “Міс БФ 2016″, в якому буде ще більше подарунків для наших дівчат. cheap diazepam from india. В ньому також дозволяється брати участь міс попередніх років.

dCQPkuRslUU

А тепер настав час  знайомства з нашою міс. До вашої уваги  бліц-інтерв’ю з Ольгою Мізерною.

JFDktJVYF6Q

- Олю, розкажи нам, скільки тобі років, звідки ти. Де навчаєшся? Про свої захоплення і хобі, якщо вони є.

- Мені 17 років. Сама я з Хмельницької області, але навчаюся в Одесі в Національному університеті “Одеська юридична академія”. Стосовно захоплень – це звичайно, що футбол, також дуже люблю фотографувати.

- Як давно вболіваєш за “Динамо”? Чи буваєш на домашніх/гостьових матчах команди. Хто із сім’ї вболіває? Як давно цікавишся футболом узагалі?

- За “Динамо” я вболіваю 4 роки. На жаль, не бувала, але дуже хочу в цьому році планую це виправити.

fm--ts2OxkU

- Хто є твоїм улюбленим гравцем?

- Улюбленим футболістом є Андрій Ярмоленко – він швидкий, технічний, вміє створювати моменти. Також подобається Антунеш, його гол у ворота “Евертона” був просто шикарний!

- Що найбільше тебе приваблює у футболі взагалі?

- Футбол, як на мене, є найкращим видом спорту, він об’єднує людей, дає багато емоцій, вони і позитивні, інколи негативні – все залежить від результату гри, але що б там не було, завжди потрібно підтримувати свою команду.

- Як гадаєш, що очікує на “Динамо” і збірну України в Новому році? Твій прогноз?

- Легко не буде, але наші хлопці – молодці, повинні проходити далі. Мої прогнози… Збірна:1.Німеччина, 2.Україна, 3.Польща, 4.Пн.Ірландія. Стосовно “Динамо” – “Ман Сіті”, то думаю так:
домашній матч – 2:0, на виїзді – 2:1.

- Як ти ставишся до ультрас і присутності дівчат на фанатських секторах?

- Ставлюся нормально, але, на мою думку, це не для дівчат.

- Скільки часу ти на “БФ” і чим тобі сподобався наш проект?

- На “БФ” місяць, у вас цікава спільнота, багато хороших жартів. Стосовно конкурсу, то навіть не планувала брати в ньому участь, але отримала рекомендацію, тож вирішила спробувати.

В темі:

Menu Title