Режим “сніжинка” – ON

4 Тра, 2015|10:44
256903

Ще свіженький голова “ФФУ” Андрій Павелко у ефірі програми “Великий футбол” прокоментував ситуацію, яка мала місце зовсім недавно, напереродні кубкового матчу “Олімпік”- “Динамо”.

Цей інцидент – це відповідальність Прем’єр-ліги. У нас буде серйозний розбір підходу до цього питання Прем’єр-ліги. На найближчому засіданні Комітет з безпеки стадіонів займатиметься цим питанням, – сказав він.

А про регламент, про регламент що?!

Це питання чітко прописане у регламенті: за поведінку вболівальників відповідає команда-учасниця. Ми повинні розуміти, що кожна команда повинна працювати зі своїми уболівальниками та не допускати таких проявів, – додав очільник “ФФУ”.

А де про швидкі допомоги, бл*ть?! А, ні, то трохи інше, вибачте.

За словами Павелка, у даному випадку є недопрацювання клубу у спілкуванні зі своїми уболівальниками, що і дало цей ефект.

Усі розуміють, наскільки важливий порядок при проведенні матчів і масовому скупченні людей. Наскільки я знаю, у “Динамо” декілька угрупувань уболівальників. Їх потрібно запросити та розмовляти з ними за одним столом, а не так, що це ніби не наша проблема, – зауважив він.

А хто gerenic zanaflex online canada pharmacy. за все це відповідає? Правильно, клуб.

У першу чергу, несе відповідальність клуб. Найголовніше – недопрацювання Прем’єр-ліги та футбольного клубу зі своїми уболівальниками, з якими необхідно працювати, – закінчив Павелко. Відстрілявся.


Menu Title