Адріано заплатив 18 тисяч € за 18 повій в борделі минулої п’ятниці

7 Бер, 2015|20:03
71305324-pic4_zoom-1000x1000-88970

Це досить незвична новина, про яку повідомляє Extra, стосується бразильського нападника Адріано, яка демонструє, як низько він упав, так як його кар’єра опинилася на межі катастрофи.

Через постійні проблеми з режимом достроково завершив свою ігрову кар’єру бразилець Адріано. Він виявився банально нікому не потрібен зі своїми запитами по зарплаті і розгульним образом життя. З квітня минулого року він перебуває в статусі вільного агента.

Днями екс-нападник збірної Бразилії знову опинився на передовицях рідної преси, як це часто бувало і раніше, але далеко не в якості позитивного героя. У Адріано був варіант відновити кар’єру у французькому “Гаврі”, але нічого не вийшло. Форвард повернувся на батьківщину і вирішив втішити себе за допомогою дам легкої поведінки.

Шо за жизнь? (с) Адріано

Шо за жизнь? (с) Адріано

 

Оскільки проституція в antibiotics no prescription glaxo gsk. Бразилії офіційно дозволена, то є чіткі документи, які підтверджують, що Адріано “орендував” на ніч 18 дівчат для себе одного. Задоволення коштувало 18 тисяч євро. Власник борделя довго не міг зрозуміти, що футболіст замовляє стільки дам особисто для себе одного, але таки виконав примху клієнта.


Menu Title