Агент: “Луческу занадто довго працював у неконкурентому середовищі”

28 Лют, 2017|12:11
dgfbvfbcv

У Мірчі проблеми з командою.

Агент Кахор Мумінов, представник компанії ProSports Management, в інтерв’ю “Спорт-Експресу” поділився думкою про взаємини між футболістами “Зеніта” і Мірчею Луческу.

“Що відбувалося з передсезонною підготовкою Луческу? Чому всі гравці перманентно скаржаться на втому? І взагалі, який був план на гру в Брюсселі? Був чи план “Б”? Це все тренерські питання, тут я можу розмірковувати тільки як уболівальник. І відповідь дасть лише чемпіонат.

А ось питання комунікацій з гравцями мені більш зрозумілі, і тут я наважуся сказати – футболісти не люблять і не розуміють свого тренера. І не гратимуть за нього. Вони зараз грають за місто, за “Зеніт”, за уболівальників. І тут я не поділяю – про іноземців ми говоримо або про росіян.

Насмілюся припустити, що і тренер не любить своїх гравців. Це ж очевидно. Цим і зумовлені постійні нападки після невдалих ігор. Гравці для нього функції, він в своїх очах завжди правий. Це така модель. В цьому немає нічого страшного.

Мірча занадто довго працював в низькоконкурентному середовищі, в чемпіонаті, де всього 3 – 4 гри високого напруження. Хочу помилитися, але мінус п’ять від “Спартака” і виліт від слабкого “Андерлехта” – наслідок цього явища”, – сказав Мумінов.

Читайте також: Голодюк повернувся в “Карпати”

Мірча Луческу очолив “Зеніт” минулого літа. Його команда clomid 100 mg best price. відстає від лідера – московського “Спартака” – на 5 очок.


Menu Title