Агент Зозулі повідомив про можливий переїзд футболіста в інший чемпіонат

8 Лют, 2017|11:05
5

Правда, якщо все врегулюють чиновники із ФІФА.

Агент Романа Зозулі Володимир Кузьменко повідомив, що форвард “Бетіса” взяв кілька додаткових днів на ухвалення indian pharmacies no prescription. рішення про своє майбутнє після конфлікту з ультрас “Райо Вальєкано”.

“Рома повинен був дати остаточну відповідь у понеділок, але вирішив взяти ще кілька днів. Зустрічі тривають. Їх результат і своє рішення Рома оголосить на прес-конференції — ми зробимо одну велику для всіх ЗМІ. Її дату поки не призначали, але сподіваємося, що вона пройде в Севільї.

Хоча через великий резонанс, який викликала ця справа, Ла Ліга або Асоціація футболістів Іспанії, швидше за все, захочуть організувати її в Мадриді. Але хотілося б, щоб це було тут, на місці. Поїздки в Мадрид для Роми зараз не дуже бажані, для його ж страховки.

Читайте також: Фанати “Бетіса” підставили Зозулю

Ми надіслали запит до ФІФА, щоб Зозулі дозволили на ці півроку заявитися в той чемпіонат, де трансферне вікно ще відкрито. Якщо прохання задовольнять, то у нас з’являться варіанти, починаючи від України і Норвегії, закінчуючи Китаєм і Південною Америкою”.

Також Кузьменко повідомив, що у вівторок Зозуля приступив до тренувань з “Бетісом”.


Menu Title