Андрій Ярмоленко: “Це ганьба”

7 Тра, 2017|08:13
54647

Все по ділу.

Півзахисник bentyl medication. “Динамо” Андрій Ярмоленко прокоментував виступ київського клубу в поточному сезоні УПЛ.

“Такий клуб як “Динамо” не повинен залишатися без трофеїв. Тому мені соромно, що в цьому році ми програли чемпіонство абсолютно бездарно. Ми розгубили очки там, де не мали права не перемагати за визначенням. Через це фактично в чемпіонській гонці участі не брали.

Але, якщо розібратися, то ми втрачали очки по ділу. Тому що з тим футболом, який ми показували в першій частині чемпіонату, претендувати на щось було не можна. Це ганьба. Але ми повинні якось реабілітуватися в очах уболівальників. Фактично, кінцівку граємо для них. Нарешті щось стало виходити, багато забиваємо.

Читайте також: Фонсека – про адаптацію, чемпіонство та війну

Але хотілося б, щоб і на трибунах було не п’ять, а хоча б по декілька десятків тисяч глядачів. Коли стадіон заповнений, намагаєшся грати не просто на максимумі, а навіть сильніше.

Не виключаю, що після двох поспіль перемог у чемпіонаті, деякі гравці розслабилися. У когось вже не та мотивація. Одні люди пішли, інші прийшли. У нашому складі чимало молодих гравців, яким потрібно час, щоб грати в той футбол, який вимагає тренер”, – сказав Ярмоленко.


Menu Title