Анте Ребіч зі своїх грошей закрив кредити всіх жителів рідного села

18 Лип, 2018|08:38
258979

Геройства хорватів продовжуються.

Хорватія здобула срібні медалі Чемпіонату світу 2018 та вже святкує їх у рідних краях. Збірна заробила на Мундіалі 21 мільйон євро – і всі віддала на благодійність, за що вже зловила масивний респект. Тим не менш, футболісти з маленької, але гордої країни не зупинилися на благочинності.

У Загребі футболістів зустріло 500 тисяч чоловік, а на зустріч Віди та Ловрена у своїх рідних містечках зібралися всі місцеві жителі. Протягом турніру та після нього про футболістів збірної спливали цікаві відомості про їх локальний патріотизм: так, якщо Маріо Манджукіч купляв жителям рідного міста пиво, то Анте Ребіч пішов ще далі. Як повідомляють Vijesti, нападник “Айнтрахта” з власних статків закрив кредити всіх жителів рідного села.

“Він виріс у невеликому селі недалеко від міста Спліт. Ніколи не забував своє коріння, хоча в 19 років поїхав в італійську “Фіорентину”. А один раз Анте погасив кредити всім 500 жителям невеликого поселення”, – розповів партнер нападника по молодіжній збірній Ловро Шіндік.

Читайте також: Анте Ребіч: “Аргентина залишила таке погане враження, що я передумав просити футболку у Мессі”

Збірна Хорватії buy moduretic online. дійшла до фіналу Чемпіонату світу 2018, в якому програла збірній Франції з рахунком 4:2.


Menu Title