Арсен Венгер: “22 роки в одному клубі – можливо, моя найголовніша помилка”

17 Лип, 2018|15:44
84_main_new.1524254454

Арсен рефлексує.

Арсен Венгер по завершенню минулого сезону пішов з лондонського “Арсенала”. Він займав пост головного тренера клубу з 1996 року, з того часу вигравши три чемпіонства Англії, по сім Кубків та Суперкубків країни, а також завоювавши срібні медалі Кубка УЄФА та Ліги Чемпіонів. Тим не менш, останні років 10 важко назвати для Арсенала успішними, а останні два роки взагалі були близькими до катастрофи – “Арсенал” пролетів повз ЛЧ двічі поспіль.

Арсен Венгер, який, за чутками, насправді не хотів покидати “Арсенал”, тим не менш, знайшов в собі мужність не тільки піти, а й визнати свої помилки.

“Можливо, перебування в одному клубі протягом 22 років – моя найголовніша помилка. Я не люблю сидіти на одному місці, а також люблю виклики. Так вийшло, що весь цей час я був жертвою свого власного виклику.

Я відчуваю провину перед усіма, хто страждав через мене. Специфіка моєї роботи полягає в тому, що я постійно приймаю рішення, які засмучують одних людей і радують інших. Працюючи зі складом з 25 осіб, доводиться залишати 14 з них поза грою щосуботи або вівторок.

Також я відчуваю провину перед гравцями, до яких я так і не знайшов підходу, щоб допомогти їм реалізувати свій потенціал”, – заявив Венгер у інтерв’ю телеканалу RTL.

Читайте також: Реквієм по Венгеру. Чому ми всі будемо сумувати за Арсеном

“Арсенал” очолив Унаї Емері, який до цього разом із “Севільєю” брав Лігу Європи тричі поспіль. Останнім місцем його роботи був ПСЖ, в якому іспанський наставник не зміг владнати суперечки між суперзірками, але з яким оформив primatene mist inhaler. золотий дубль у чемпіонаті Франції.


Menu Title