Артем Франков “бомбить” через розкриття гігантської зарплати Колліни

12 Тра, 2017|18:26
artem_frankov

Скільки ж тоді отримує пан Франков?

Член виконкому ФФУ Артем Франков ознайомився з інформацією про величезну зарплату П’єр-Луїджі Колліни в Україні. Проте не цифри збентежили відомого журналіста та функціонера. У своїй конференції на порталі Matchday пан Франков поскаржився на саму появу інформації про зарплату одіозного куратора в нашій країні.

“Факт подібної публікації – йдеться про витік службової та конфіденційної інформації – є приводом для розслідування з боку служби безпеки ФФУ, а також комітету з етики та чесної гри.

У всякому разі. я саме таким чином поставлю питання перед колегами: запросити адміністрацію щодо справжності контрактів, де вони зберігалися та які можливі шляхи витоку (ви ж розумієте, що документи такого роду по руках не дуже бігають).

Це крім інших питань, які слід розглянути комітету. У те, що хтось злили документи за гроші – не вірю ніде, ніяк і ніколи, у нас це не прийнято.

Значить – qui prodest, кому buy real viagra from canada. вигідно. Значить – відповідне ЗМІ використано в своїх інтересах і має чітко розуміти, де тут чиї інтереси” – написав Франков.

Читайте також: Став відомий розмір гігантської зарплати П’єрлуїджі Колліни в Україні

Нагадаємо, до рук журналістів потрапили достовірні копії контракту Колліни з ФФУ, згідно яких стало відомо, що італієць з 2013 по 2015 рік обходився Україні майже у два мільйони євро на рік.


Menu Title