Ахметов встановив жорсткі штрафи для Ракицького

1 Лют, 2017|12:09
15_105

Вельми цікаву інформацію роздобули наші колеги із сайту “Чемпіон”, докопавшись до найпотаємнішого – професійного контракту футболіста. В розпорядженні журналістів опинився документ 2014 року – це остання угода Ярослава Ракицького, яку він перепідписав із “Шахтарем”. Згідно цього контракту випливає, що Ракицький є чи не єдиним гравцем, у якого прописані штрафні санкції за вживання алкоголю та наркотичних речовин.

У додатку до контракту Ракицького, зазначає джерело, чітко прописано, що якщо футболіст за час дії контракту буде пійманий на вживанні спиртних напоїв (не менше cialis 5mg lilly. 0,2 проміле) та наркотичних речовин, то, розпочинаючи з цього моменту, його заробітна плата у Шахтарі буде складати 1 054 730 грн з урахуванням податку. Зараз же Ракицький у “Шахтарі” отримує 5 млн 400 гривень на місяць без податку. Якщо вирахувати з цієї суми податок, то виходить, що Ракицький за свої слабкості може втратити 75% місячної зарплати.

контракт Ракицького 1

Також у документі зазначається, що Ракицький при першій вимозі клубу має здати аналіз на вміст алкоголю у крові, а якщо він цього не зробить, то відразу буде визнаний винним у порушенні умов контракту.

Як стверджує джерело “Чемпіона” у “Шахтарі”, Ракицький та алкоголь крокують разом ще з його юнацьких років. Пізніше у цю “компанію” додалися і наркотики. Таке захоплення Ракицького залучило увагу і Ріната Ахметова, який мав не одну розмову з футболістом на предмет його перевиховання.

Отже, нині Ракицький – під пильною увагою служби безпеки та лікарів “Шахтаря”, навіть у Києві.

контракт Ракицького 2


Menu Title