Беланда розвіює фейки про Україну

19 Лют, 2015|15:41
ee1bb22b4b3878515bcf81e6924e39ff

Марокканець не відмовився дати інтерв’ю порталу Midi Libreв якому розповів про справжню ситуацію, яка коїться в Україні та з’ясував, хто ж є справжнім агресором у війні на Донбасі.

 

 

“На жаль, бойові дії на сході України поки не закінчилися. Найгірше усвідомлювати, що Росія веде проти України справжню війну. Мені радили залишити “Динамо” через це, але я не можу так підло вчинити по відношенню до президента клубу. Він  створив нам безпечні умови і виплачує зарплату, незважаючи на важку економічну ситуацію в Україні. Знаю, що кілька футболістів “Шахтаря” спробували втекти з клубу, але ФІФА наклала заборону на їх можливі трансфери”, – підкреслює Юнес.

“Мені дуже подобається історія, тому я самостійно з’ясував причини військової агресії Росії. Україна price of cialis at walmart. відносно недавно стала незалежною країною, що ніколи не подобалося її північному сусідові. Росія намагається чинити економічний і військовий тиск на Україну. Саме так я можу пояснити окупацію Криму і війну на Донбасі. Росіяни не хочуть, щоб українці потрапили в ЄС”.

Як бачимо, навіть футболіст цікавиться та розуміється у такому важливому питанні, усвідомлюючи, що зараз паралельно триває запекла інформаційна боротьба. А що там каже ООН? Практично нічого нового та конкретного.

 


Menu Title