Бендтнер: “Лорд? Це круто звучить”

20 Лют, 2015|21:10
nicklas-bendtner

Лорд Бендтнер поділився зі своїми підданими як він отримав такий високий титул. Данець припустив, що звання “Лорда” з’явилося після того, як йому вдалося забити двічі в п’яти іграх за «Арсенал» у грудні 2013 року.

Проблема в тому, що я не в курсі, звідки взагалі це пішло, і не розумію, смішно це чи ні. Думаєте, цим я осміяний? Ви серйозно? Вважаю, це скоріше більше виходить від молоді, з соцмереж. Вони думають, що це круто звучить

eqnfrN8r

Данець вважає, що його образ завжди різний залежно від того, де він viagra strengths. знаходиться. А взагалі у нього є справи важливіші, ніж з’ясовувати, що там про нього пишуть онлайн, додав форвард.

Я не особливо уявляю, що значить образ Бендтнера. Він різний для різних людей. Мама завжди говорила мені, що я людина особлива, той, про кого думки будуть завжди протилежними. Як кажуть в Данії: ти той, хто розділить море навпіл. Я зустрічав людей, хто думає, що я – найважливіша персона у світі, але також мені зустрічалися і ті, хто готовий був закидати мене пляшками, – заявив Ніклас.

 

В темі:

Menu Title