Білл Ґейтс купує “Ліверпуль”?

8 Лют, 2017|20:38
8b61be8051e993087aef535352af4a35

Здається, в Мерсісайді на горизонті – епоха перемін.

Як повідомдяє ESPN, засновнику Microsoft Біллу Ґетсу та власнику клубу “Нью-Інгленд Петріотс” Роберту Крафту запропонували придбати “Ліверпуль”.

Нинішні власники червоного клубу – Том Хікс і Джордж Джиллетт – viagra video demonstration. погодилися продати “Ліверпуль” ще в квітні 2010 року, зрозумівши, що гроші, позичені для придбання останнього в 2007 році, повернути нереально.

Інформація про можливе придбання “Ліверпуля” просочилася у ЗМІ через документи двох компаній: “Mill Financial and Gillett” і “Royal Bank of Scotland”. Вони вказують на те, що Білл Ґейтс – перший кандидат серед зацікавлених інвесторів.

Голова “Ліверпуля” сер Мартін Броутон підтвердив можливі переговори між власниками клубу, Біллом Ґейтсом та Бобом Крафтом у США. Проте, журналісти ESPN вказують, що Ґейтс поки не пішов на збільшення контактів зі “скаузерами”, а Роберт Крафт взагалі відмовився від ідеї купити ще один клуб.

Читайте також: Аргентинський клуб наніс на форму п’ятдесят спонсорів

Статки Білла Ґейтса оцінюються у майже 80 мільярдів євро. Роберт Крафт значно “бідніший” від засновника Microsoft – він володіє лише 4,9 мільярдами вічноєвропейських грошей, проте зарекомендував себе як успішний керівник. Його клуб НФЛ виграв цьогорічний Супербоул.


Menu Title