Блаттера знову взяли за яєчка

27 Вер, 2015|18:29
50BD59B5-FC32-4E73-9207-39A1C6D3EA83_mw1024_s_n

Президент ФІФА Йозеф Блаттерзобов’язаний залишатися у межах Швейцарії до закінчення розслідування його діяльності.

Як зазначає Брутальний футбол із посиланням на Кореспондент, швейцарська влада вирішила заборонити Йозефу Блаттеру виїжджати за межі країни, поки йде слідство. Повідомляється, що у випадку, якщо Блаттер вирішить залишити свою батьківщину, то на нього відразу ж надінуть наручники.

Блаттер вже пропустив Кубок світу серед жінок, а жеребкування клубного чемпіонату світу переїхало з Токіо до Цюріха внаслідок неможливості його виїзду.

Читайте також: Блаттеру подарували… корову

Представники закону вважають, що залишилося не так вже багато чиновників вищого ешелону, непричетних до корупційного скандалу в ФІФА. Раніше з’явилася інформація, що правоохоронні органи Швейцарії відкрили mwtformin for wwight loss in canada. справу стосовно Блаттера.

Нагадаємо, наприкінці травня ряд чиновників організації був заарештований за звинуваченням у хабарництві. Докази були отримані владою США. Після оголошення Зеппа Блаттера про відставку з посади президента ФІФА розслідування продовжилося.

На даний момент воно також стосується виборів Росії та Катару в якості країн-господарок Кубків світу 2018 і 2022 років відповідно. Раніше повідомлялося, що Інтерпол припинив співпрацю з ФІФА через корупційний скандал в організації.


  • http://vk.com/id263448530 Олег Мазурук

    нах чс в раші

  • http://vk.com/id263448530 Олег Мазурук

    нах чс в раші

Menu Title