Будівельникам об’єктів ЧС-2022 з Непалу не дозволяють попрощатися із загиблими під час землетрусу

10 Тра, 2015|23:11
1505698-32111128-1600-900

У Катарі знаходяться 400 тисяч найманих працівників з Непалу, і переважній більшості з них не видаються на руки паспорта.
Десятки тисяч непальців, які працюють на будівництві об’єктів Чемпіонату світу-2002, втратили рідних і близьких у результаті потужного землетрусу, що потряс їх Батьківщину наприкінці квітня.

Можливості попрощатися із загиблими у них немає, оскільки за трудовими законами Катару їх паспорти знаходяться в руках роботодавців, і найманці не можуть отримати дозвіл на короткостроковий від’їзд на батьківщину. Громадська організація «Авааз», на чию сферу інтересів входить захист прав людини, вже направила вимогу уряду Катару дозволити buy sumycin online. непальцам відлучитися на батьківщину, але поки не отримала відповіді.

Моя сім’я живе в селі неподалік від Катманду. Після землетрусу я не можу вийти з ними на зв’язок, – заявив непальський робочий їх Дохи, який попросив не розкривати його ім’я, передає інформацію видання Євроспорт. – Двоє моїх родичів в Катманду загинули. Моя дружина і дві маленькі дитини змушені ночувати на вулиці. Я хочу поїхати, але не можу, оскільки начальство не відпускає мене. Але я не можу і кинути роботу, оскільки мені потрібно виплатити позики, взяті щоб отримати шанс приїхати в Катар.

 


Menu Title