Будківський: Місяць відходив після поразки від “Феєнорда”

21 Січ, 2015|16:37
budkivskyj

Ексклюзивно для “Брутального Футболу” планами та завданнями на сезон поділився гравець національної збірної України та луганської “Зорі” Пилип Будківський.

- Пилипе, в 2014 році ти став одним із відкриттів українського футболу. Ліга Європи, дебют за національну збірну. Чи не вважаєш його одним із найкращих років у своїй футбольній кар’єрі? buy viagra online in the us.
– Так, 2014 рік став дуже насиченим на футбольні події в моєму житті. В першу чергу, я відчув свої можливості в Лізі Європи, грав у футболці збірної України. Це була моя мрія з дитинства. Тому я з вами погоджуюсь з цим твердженням.
- Згадали про Лігу Європи. Дуже важко стерти з пам’яті матч-відповідь проти голландського «Феєнорда». Тобі вже не сниться гол Е.Ману?
– Відверто кажучи, я місяць відходив після тієї гри. Відіграти 3 м’ячі, бути на такому піднесенні, а потім, все в одну секунду завмерло і серце впало в п’ятки.
- Давай поговоримо про щось приємне… Наприклад, про “БФ”. Ти раніше чув про такий проект?
– Скажу відверто – ні.

budkivsjkyj_pylyp

- Ну, а як ти проводиш вільний час? Не сидиш в інтернеті , не дивишся новини?
– Вільний час я намагаюсь провести з коханими дівчатами – дружиною та донькою. Я вдома буваю дуже рідко, тому максимум часу хочеться побути з родиною.
- Пилипе, чи не були в тебе пропозицій від інших клубів – баскетбольних?
– Ні, від них не було. Але коли в мене запитують – ти спортсмен? І відповівши їм – так, відразу запитання – мабуть баскетболіст?
- Якщо до баскетболу не потрапив, які шанси є, щоб повернутись до львівського «Шахтаря»?
– Я вважаю, що все реально і дуже багато залежить від мене. Якщо буду забивати голи, то повернутись є шанси завжди.
- І на останок… Кожен гравець, команда мають свої забобони чи традиції. Чи не має «Зорі» такої «фішки» типу потерти чи поцілувати голову М.Каменюці?
– Ні, такого в нас немає ( посміхається)

В темі:

Menu Title