Бутко: В Росії все добре

24 Лют, 2015|17:01
butko9

Тепер вже захисник «Амкара» Богдан Бутко розповів про причини, які змусили його змінити обстановку і перебратися до чемпіонату Росії. 24-річний футболіст перейшов в стан перм’яків на правах оренди, яка розрахована до кінця сезону.

Що змусило змінити обстановку? В першу чергу бажання піти з «Іллічівця». Після початку активної фази воєнних дій на південному сході України рівень маріупольської команди помітно впав. Команда базується в місті, і коли багато гравців знаходяться в постійному страху за свою безпеку і життя близьких, стає вже не до футболу. А гравцеві, якщо він хоче добитися чогось серйозного, необхідно постійно прогресувати, а не стояти на місці.

Саме тому після закінчення контракту з «Іллічівцем» я виїхав до Києва і став чекати варіантів. Агент запропонував спробувати себе в «Амкар». З’їздив на перегляд і в підсумку підписав контракт. У «Амкар» дуже дружний колектив. Особливо зворушила та обставина, generic meds without a prescription. що хлопцям не байдуже, що відбувається на моїй батьківщині. Практично кожен встиг поцікавитися, як там справи, і знайшов слова для моральної підтримки, – цитує Бутка офіційний сайт “Амкара”

1424715194_b_amkar-objavil


Menu Title