Чеферін затролив ФІФА

2 Лют, 2017|08:02
019545976_30300

Президент УЄФА тролить реформи ФІФА за міжнародними стандартами якості.

Топ-темою останніх тижнів є проект fungsi voltaren. змін правил футболу, розроблений директором із технічного розвитку ФІФА Марко ван Бастеном. Легендарний форвард пропонує, наприклад, відмовитися від офсайдів та замінити пенальті на булліти, що викликало бурю емоцій у спортивному світі. Не залишився осторонь і Александер Чеферін.

“Нам не потрібні ніякі революції, адже футбол прекрасний у своєму нинішньому вигляді, а офсайд – його важлива частина. Чому ми повинні змінювати найкрасивішу гру в світі? Чуючи всі ці пропозиції, ми можемо лише сподіватися, що ФІФА залишить нам звичний м’яч або принаймні ми будемо грати круглим снарядом. До ідеї ввести лави штрафників і буліти ставлюся з гумором“, – заявив президент УЄФА в інтерв’ю німецькому виданню Die Welt.

Читайте також: ФІФА збирається тимчасово вилучати гравців під час матчу

Також Чеферін пригрозив ФІФА проблемами, якщо останя не виділить Європі 16 місць на ЧМ-2026:

Ми виступали проти розширення чемпіонату світу, але інші конфедерації підтримали цю ідею. УЄФА вирішив боротися як мінімум за 16 місць на турнірі, адже Європа і Південна Америка випереджають всіх за якістю. УЄФА – це не просто континентальна конфедерація, і нас не можна просто так ігнорувати. Європа – лідер по грошовим надходженням. Якщо до нас не прислухаються, то можуть виникнути серйозні проблеми між ФІФА та УЄФА, але ФІФА про це відомо“, – резюмував Чеферін все тому ж виданню.

В темі:
· ·

Menu Title