Чеферін затролив ФІФА

2 Лют, 2017|08:02
019545976_30300

Президент УЄФА тролить реформи ФІФА за міжнародними стандартами якості.

Топ-темою останніх тижнів є проект змін правил футболу, розроблений директором із технічного розвитку ФІФА Марко ван Бастеном. Легендарний форвард пропонує, наприклад, відмовитися від офсайдів та замінити пенальті на булліти, що викликало бурю емоцій у спортивному світі. Не залишився осторонь і Александер Чеферін.

“Нам не потрібні ніякі революції, адже футбол прекрасний у своєму нинішньому вигляді, а офсайд – його важлива частина. Чому ми повинні змінювати найкрасивішу гру в світі? Чуючи всі ці пропозиції, ми можемо лише сподіватися, що ФІФА залишить нам звичний м’яч або принаймні ми будемо грати круглим снарядом. До ідеї ввести лави штрафників і буліти ставлюся з гумором“, – заявив президент УЄФА в інтерв’ю німецькому виданню Die Welt.

Читайте також: ФІФА збирається тимчасово вилучати гравців під час матчу

Також Чеферін пригрозив ФІФА проблемами, якщо останя не виділить Європі 16 місць на ЧМ-2026:

Ми виступали проти розширення чемпіонату світу, але інші конфедерації підтримали цю ідею. УЄФА вирішив боротися як мінімум за 16 місць на турнірі, адже Європа і Південна Америка випереджають всіх за якістю. УЄФА – це не просто континентальна конфедерація, і нас не можна просто так ігнорувати. Європа – лідер по грошовим надходженням. Якщо до нас не прислухаються, то можуть виникнути серйозні проблеми між ФІФА та УЄФА, але ФІФА про це відомо“, – резюмував Чеферін все тому ж виданню.

В темі:
· ·

Menu Title