“Чорноморець” розсипається

12 Січ, 2015|23:09
Volunnn_fcco_3

Поки  Роман Григорчук  та Олексій Гай облаштовуються в “Габалі”,  а Зубейко вчить гру на балалайці, зі стану “Чорноморця” знову чути невтішні новини.  Тамтешнє керівництво оголосило про припинення співпраці  із  півзахисником Кирилом Ковальчуком та голкіпером Дмитром Безотосним. Якщо Ковальчук вже окреслив приблизні орієнтири щодо продовження кар’єри та вирушив на збори до Туреччини із “Металістом”, то від Безотосного не чути жодного коментаря. Генеральний директор клубу Сергій Керницький підтвердив дану інформацію, мовляв, все вірно.  До того ж, з’явилась чутка, що Діденко буде граючим тренером, а Фомін перебереться теж до “Габали”. Хоча час покаже – мо’ й Бабич залишиться?

Коментар БФ: Так-от! Те, що робиться в Одесі зрозуміти адекватній людині важко. Спочатку пішов Антонов, котрий натякав на проблеми в колективі, потім до більш теплих країв перебрався  і творець нового “Чорноморця”. Ви згадайте, з якої дупи Ромко витягнув “моряків”. На секундочку – це повноцінний учасник Ліги Європи, фіналіст Кубку України, чорт його забери! На нинішній “Чорноморець” дивишся зі сльозами та згадуєш, як Сіто Рієра влаштував мало не махач із гравцями “ПСВ”, або як той же Антонов забиває шикарний гол “Динамо”. Процитую класику, перефразувавши на новий лад: “Де “Чорноморець”, де?”.

А найцікавіше, що ще до початку зимового міжсезоння cialis holland. керівництво клубу цинічно спростовувало чутки стосовно будь-яких проблем в клубі і просили пресу не розповсюджувати “неправдивої інформації”. Недавно ще й Антонов заявив, що з ним досі не розрахувались по старих боргах. Тепер обличчя у менеджерів “Чорноморця” має бути десь отаким.

Я соврал

Ну, чесне слово, ми тут просто в шоці з таких новин…

 


Menu Title