Чого нам потрібно навчитися у китайців

13 Січ, 2015|10:00
China_national_football_team_06-JUN-2008-ANZstad

Збірна Китаю посідає 96-ту сходинку у оновленому рейтинзі FIFA, на Мундіалі виступала лише раз понад дванадцять років тому, причому дебют виявився вкрай невдалим – повний провал у всіх трьох матчах групового етапу і абсолютний нуль у кишені.

Природно такі “успіхи” не радують, тому місцеві футбольна федерація та чиновницький апарат вирішили піти на радикальний крок – плекати футбольну еліту … за шкільною партою. Так, так, понад 20 тисяч шкіл будуть облаштовані найсучаснішими спортивними майданчиками, а і з 2016-го року школярі складатимуть обов’язковий іспит із відповідного предмету. До слова, абітурієнти при вступі до вишів теж будуть вправлятися із м’ячем – подібна процедура спостерігатиметься роком пізніше.

Таким чином, metacam kaufen. за прогнозами аналітиків, найближчим часом у Китаї з’явиться щонайменше 100 тисяч потенційних футболістів.

Рівень тамтешнього чемпіонату вельми скромний, втім піаркампанія вражає – регулярно запрошуються зірки світового рівня та вливаються солідні кошти задля популяризації. Якщо сам Бекс – поважний посол FIFA у Китаї, то що тут вже говорити?

Коментар БФ : А у нас? Все для дітей? Інтернет рясніє красномовними заголовками з приводу забудов на майданчиках розважально-торговими центрами і тому подібним шлаком. Ага, дбаємо не те що про футбол, а про народ. Ну, болюча тема, як ви вже зрозуміли. Сподіваюся, що прикра тенденція матиме більш ліпшу картину найближчим часом.

Словом, потрапити до сучасного українського футболу вкрай важко. А до професійного тим більш. Тому і збірна страждає, і загальний стан убогий. Все треба починати змалку. А вчитися у кого є, повірте

В темі:

Menu Title