“Чорноморець” розпродає власність: на черзі стадіон

2 Бер, 2015|15:12
41947138

Домашній стадіон одеського «Чорноморця» потрапив у заставу Національному банку України. Про це розповіла голова НБУ Валерія Гонтарева, пояснюючи причини банкрутства акціонера «Імексбанка» Леоніда Клімова.

«Імексбанк» – найбільший банк в Одеській області. Банк пройшов стрес-тест і підготував повну програму своєї рекапіталізації. Пан Клімов, акціонер, дав повні гарантії того, що він буде вносити капітал, і почав його вносити. Тобто він повністю відповідав нашим критеріям – приніс заставу. Половина Одеси – нерухомість Клімова. Частина перебуває в заставі у НБУ, зокрема футбольний стадіон «Чорноморець». Під заставу було віддано ще кілька об’єктів нерухомості, зокрема готель. На той момент, поки він оформляв усі застави, відтік депозитів склав значну більшу суму. На початку грудня йому було видано 300 млн doxymycin. гривень».

«Що ж зробив Клімов? Він не в балансі банку, через нотаріуса, продав увесь свій портфель ритейлерівських споживчих кредитів із дисконтом 90%, тобто за 10% від номіналу. Це вже все оскаржено Фондом гарантування вкладів, не переживайте. Наш куратор зміг побачити це, лише коли пройшла проводка в балансі. А сталося це через тиждень після того, як він це зробив. Однак тут не хвилюйтеся за рефінансування. Рефінансування пішло на виплати тільки фізичним особам», – зазначила Гонтарева в інтерв’ю «Українській правді».

Джерело: 1927


Menu Title