Дані Алвес: Я з радістю піду з “Барселони”

25 Тра, 2015|19:43
1382280-29641984-1600-900

Захисник «Барселони» Дані Алвес ніяк не ursodeoxycholic acid 300 mg. заспокоється. З таким роздутим еґо саме час задуматися про буддизм.

Бразилець звинуватив каталонський клуб в недостатній повазі до нього.
Сьогодні Алвес зібрав прес-конференцію, на якій підтвердив, що покине “Барселону” після закінчення сезону. З новим клубом бразилець визначиться після фіналу Ліги чемпіонів. Хоча, раніше він вже натякав, що визначився з майбутнім.

Я скликав конференцію, тому що про мене було написано багато маячні і мене не поважають. На жаль, люди занадто дурні, щоб мати власну думку, і це мене дістало. Я тут, щоб захиститися від цього. Я з радістю піду сам, перш ніж мене виженуть, але я не буду вислуховувати звинувачень в меркантильності, тому що я завжди віддавав себе команді, в тому числі в цьому сезоні. І я продовжу віддавати себе на 200 відсотків, але подумки я вже не у “Барсі”, – цитує Алвеса Football Espana.

Тут можна сказати лише одне: справа все ж таки в грошах. Алвес сам себе намагається обдурити. “Барселона” зробила його зіркою, а він виявився невдячним. Шкода.


Menu Title